bascom-avr hakkında

Başlatan erhanmete, 28 Şubat 2004, 14:50:17

erhanmete

bascom-8051 kullanıyorum.
ama bascom-avr için çalışan bir crack bulamadım.bunu kıran kimse

varmı?

ise

erhanmete

sanırım site sorunlu ulaşamadım.
ilgine teşekkür ederim.

XNHCX

Doatum hangi sürüm için crack arıyorsun?

Erkan Gench

merhaba az önce overnet ile arattım hem 1.11.7.3 versiyonunun cracki hemde full sürümü var 1.11.7.4'de

var.

overneti tavsiye ederim edonkey türevlerinden birisi. aradığınız bir çok şeyi rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

www.overnet.com

iyi çalışmalar.
Zorluklar, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Henry Ford ----------- Ya Rabbi Filistin'deki ve dünyanın her tarafındaki Müslüman kardeşlerime yardım et.

erhanmete

merhba
1.11.7.3 demo
1.11.7.4  (winzip'de şifreli)
1.11.7.4 demo
bendekiler bunlar.
astalavista da

aradım birkaç tane buldum ama kıramadım.(benden de kaynaklanıyor olabilir)

kolay gelsin.

erhanmete

merhaba az önce overnet ile arattım hem 1.11.7.3 versiyonunun cracki hemde full sürümü var 1.11.7.4'de var.

overneti tavsiye ederim edonkey türevlerinden birisi. aradığınız bir çok şeyi rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

overnetin

serverları ile ilgili problemlerden dolayı bir türlü aradığımı bulamıyorum başka bir yer biliyormusun ?

Erkan Gench

ben şimdi yine baktım ve dosya sorunsuz iniyor. eğer bağlantınızda firewall varsa overnet'i pek kullanamıyorsunuz sizin

sorun bu olabilir.
Zorluklar, zamanında yapmamız gerekip de yapmadığımız kolay şeylerin birikmesiyle oluşur. Henry Ford ----------- Ya Rabbi Filistin'deki ve dünyanın her tarafındaki Müslüman kardeşlerime yardım et.