CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

Saruman

Artık ödeme yapmayınız.Bugün 18.00 itibariyle ödeme işlemlerini bitirdik

Yarın itibariyle ücretler firmanın hesabına yatırılacak ve 2 haftalık bekleme süreci başlayacaktır. Kitler elimize geçtiğinde de kişilere kargolayacağız.

Hibe fonumuza katkıda bulunan arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

26.10.2011 çarşamba - Saat: 01:47 itibariyle güncel liste

Kırmızı renkli kutular ücretleri ödemeyen kişilere,
Yeşil renkli kutular ücretleri ödeyen kişilere,
Turuncu renkli kutular ise ödemelerini yapmış fakat dekontları incelenmemiş kişilere ait.

Eğer bir hata ya da eksiklik görüyorsanız lütfen nrkaan@gmail.com adresine mail atınız.

TÜRKİYE İŞ BANKASI
Sakarya Merkez Şubesi
Erol YILMAZ
2000-1949145
IBAN :  TR340006400000120001949145 

Dekont Buraya :
nrkaan@gmail.com

- Ödemeyi yapanlar dekontlarını , kullanıcı isimlerini, gerçek isim soyad , adres ve telefon bilgilerini nrkaan@gmail.com adresine gönderecekler.

Not: Kit ücreti yaklaşık 14.5 TL 'dir fakat kur dalgalanması sebebiyle 15 TL yatırılması uygun görülmüştür. Eğer toplanan ücretlerden arta kalan bir miktar para olursa bununla kit alınacak ve maddi durumu uygun olmayan arkadaşlarımıza hibe edilecektir.

Kargo Ücreti: 4.5 TL ( Türkiyenin her yerine sabit ücretlidir ve kişiler kiti teslim aldıklarında kapıda ödeyecekler)

- Kargo ücreti paket başınadır,kit adedince değildir.1 adet alan da 4 adet alan da sadece 4.5 TL kargo ücreti ödeyecektir.

ErsinErce

ErsinErce +2

Sepiroth

Either you feel it, or not...

madpic

z

Max 50 TL hedefime boylesine mukemmel bir kartla  ulasiyor olmak beni cok memnun etti.

Kursumuz, karta sahip olsun olmasin herkese aciktir. Kart sahip olmak, kursumuzun daha eglenceli ve verimli olmasi acisindan onemli.

Beni de 10 kart siparisi ile listeye ekleyin. Kart yardiminda bulunmak isteyenler varsa siparis miktarini arttirabilirler.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Sepiroth

@bunalmis hocam, yanlisim varsa duzeltin ama kendi adima bir sey eklemek istiyorum. Acikcasi imkani olmayan arkadaslara yardim yapmak isterim elimden geldigi kadariyla, ama kisisel bazda ne kadar yapilabilir bilmiyorum acikcasi. Eger yardim amacli alinacak kartlarin adedi cok asiri degilse, Misal durumu musait olan arkadaslar fazladan 5-10TL vb. cuzi rakamlar verebilirse hem imkani kisitli arkadaslara yardimci olunur, hem de yardim eden insanlarinda sayisi artar gibime geliyor. Zira kimse 5 TL ile fakir ve zengin olmaz kanaatindeyim.
Either you feel it, or not...

emekli

arkadaşlar bende katılmak istiyorum fakat bilgisayarım eski olduğu için keil  i çalıştırmayabilir ben dev c programını indirdim kursta verilecek kodlar bu programa uyarmı

z

Yardimci olmak isteyenler kart fiyatini 17$ degil de bunun biraz ustunde dusunup para transferini o sekilde yaparsa siparis sayisi da belli olduguna gore fazladan kart alinir ve dagitilir.

Nasil dagitilir kime verilir kismina sonra kafa yorariz.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

dombilik

Arkadaşlar toplu alım mı yapılacak?
Bu konuda bir karar alındı mı?
Bildiklerini kime miras bıraktın?kimseyemi? O zaman bildiklerinin ne önemi kalır. ******** /////////// ******** PROTON-ASM PROTEUS 7.4 SP3 EAGLE 5.40

zabun92

en alt soldaki siyah (cn4) ile en alt ortadaki (cn5) ne işe yarıyor
elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

Saruman

Arkadaşlar kitle ilgili lütfen  yorumlarınızı https://www.picproje.org/index.php/topic,35681.msg254561/topicseen.html#msg254561 linkteki  başlık altında yapınız.

O başlık kabardı ,listeyi burada temiz bir şekilde çıkaralım diye yeni bir başlık açtık,lütfen kit ve derslerle ilgili  sorularınızı ve görüşlerinizi diğer başlıkta açıklayınız.

Fiyat ,kargolama ve hediyeyle ilgili görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.

SAYGILAR.

ErsinErce

@Sepiroth a ek olarak
kit sayısı 70'in üzerinde olacak gibi
toplam 100 adet kit için kit başına fiyat çıkartıp isteyenlerin fazla ücret vermesiyle 100 kitin toplam fiyatını tamamlama imkanımız olabilir mi acaba?
bu sayede hem fiyat daha da düşmüş olur hem de daha fazla kişiye kit gönderme imkanı olur
ama aradaki farkı kapatabilir miyiz onu bilmiyorum  ???

fahri-

zamzam23

Kart sayisi 100 u gecer bnce fiyat 13-15usd ye cekilirse. Firmayla tekrar bi konusma imkanimiz varmi? Ne kdr ucuz o kdr cok katilim.ornegin biz yine 17ymis gibi yatiririz karttan fazla fazla alinir dagitilir gercek ihtiyac sahiplerine.