Word dosyalarını birleştirme

Başlatan z, 03 Temmuz 2013, 20:34:32

z

Elimde her biri birer sayfa olan 100 ayrı word dosyası var.
Bunları 100 sayfalık tek bir word dosyasına dönüştürmek istiyorum.

Copy paste ile tek tek uğraşmadan kolay bir yolu varmı?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

ErsinErce

z

Acıklamadaki gibi yapınca belgelerin her birindeki tablolar darma duman oldu.

Asıl amacım 100 dosyayı tek dosya yapıp kolayca print etmekti. Fakat, 100 dosyayı select all ile seçip print dediğimde de uğraştırmadan print edildiler.

Kabil ATICI

word'e belge eklemek biraz sıkıntılı olabilir Çünkü her sayfanın sonuna hemen diğerine ekleme eğilimindedir. 
Eğer sıkıntı olmayacaksa PDF haline çevir ve o şekilde bas.  Sayfalar birleştirildiğinde sayfa mizampajına sadık kalır. sadece biraz uğraştırır.

Eğer word konusunda ısrarlı isen sayfaları birleştirirken, sayfa boyutun sabit kalması için sayfa sonunda ctrl+enter ile tam sayfa olacak şekilde biçimlendir. Böylece her belgen tam bir sayfa kaplamış olur...
ambar7

z

100 adet word dosyasini tek bir pdf haline getirmenin yolu varsa o da isimi gorur.

polleme

Adobe Acrobat Pro'nun "hepsini tke bir pdf'te birleştir" gibi bir seçeeği var. Hepsini seçip tek hamlede PDF yaparsınız. İsterseniz de basabilirsiniz.

Pyrodigy

Alıntı yapılan: z - 04 Temmuz 2013, 00:45:28
100 adet word dosyasini tek bir pdf haline getirmenin yolu varsa o da isimi gorur.

PDFill PDF Tools isimli free bir program var. Ben bu programı kullanıyorum çok memnunum. Tek bir tuş ile istediğiniz PDF dosyasını birleştirebilir yada birçok sayfayı tek tek ayırabilirsiniz.
Persistance is the name of the game in this business....