Soru soracak arkadaşların dikkatine!

Başlatan CoşkuN, 19 Temmuz 2006, 15:13:08

CoşkuN

Arkadaşlar eğer yazdığınız bir programla ilgili olarak bir soru soracaksanız şu noktalara dikkat edin lütfen:
1 - Sorununuzu açık ve net olarak anlatın.
2 - Kimsenin "müneccim" olmadığını unutmayın.Eğer programınızda bir hata olduğunu düşünüyorsanız,programınızı veya en azından hatalı olduğunu düşündüğünüz bölümü mesajınıza ekleyin
//kod ekleme örneği

3 - Lütfen başlıklarınız sorduğunuz soruyla alakalı olsun."lüüüttfeen yardııımm","acil" şeklindeki başlıkların çok itici olduğunu bilmelisiniz.

mustafaaxu

selamlar hocam kod eklemeyi beceremiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen teşekkürler

OG

kodlarınızı bu araya yapıştırın
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

mustafaaxu

tamam hocam kod eklemeyi anladın

bir ricam daha olacak bazı devrelerin jpg -bmp gibi uzantılı şemaları var onları eklemeyi yapamadım yardımcı olursanız sevinirim
teşekkür ederim

Tagli

Bunları önce http://www.imageshack.us/ benzeri bir resim paylaşım sitesine yüklemek gerekiyor. Bu siteler genelde yükleme işleminden sonra doğrudan foruma yapıştırılabilecek kod parçaları veriyorlar. Gerçi bazen hepsi çalışmayabiliyor. Önizleme seçeneğini kullanarak deneyebilirsin. imageshack için konuşursak, yüklemeden sonra resmin altında ve üstünde yanlış hatırlamıyorsam 3'er tane kod seçeneği çıkıyor. Ben resmin altındaki ilk seçeneği kopyalayıp forumda yazdığım yazıya yapıştırıyorum.
Gökçe Tağlıoğlu