Universal programmer --PICPROG--

Başlatan mikimaus, 20 Ekim 2002, 20:25:44

byka

buda yukarıdaki programmer ın diger dosyaları

http://www.telesys.ru/english/picprog.shtml

Prof.EleCTroN

Ben bu programlayıcının şemasını önceden incelemiştim,  sanki çizilmeyen  birşeyler var ? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Prof.EleCTroN

PIC' ler için hex kod vermiş ama 24LC256 için hex kodu vermemiş, EEPROM için hex koda gerek var mı?

diot

devre de bulunan 2 adet pic ten biri nin hex i var diger pic ve eepromunki yok.
ayrıca orda bulunan bir voltaj regülatörünün ne olduğu yazmıyor

Prof.EleCTroN

PIC16C73 ve EEPROM hex dosyası yok. Regülator ve altındaki diyota benzer şeyin ne olduğu yazmıyor. Zaten 2001' den beri adamlardan tık yok.

byka

dostlar ben bunu yapmak istiyorum ama en son ne durumda burda da simdi yeni bir adres var
http://www.telesys.ru/en/products/programmer/picprog.html

daswi

Arkadaşal bu devre inanılmaz herkes incelerese sanırım yapılmıyacak bir devre değil

cnt

gercekten bu devrenin programlayamadigi entegre yok gibi!!!
ama, sanirim bazi entegreleri programlamak icin donusturucu soketler kullaniliyor.
bu dönüştürücülerin pek bulunabilecegini sanmiyorum

byka

ya bunu yapmayı istiyorum biraz inat edelim ve suna bir bakalım iyice bir arastıralım

dostlar 24lc 256 belki software kurulup cihaz ile haberlestiginde felan picler yazacak olabilir?

yakuphan

Arkadaşlar şu hızlı dediğiniz programlayıcının şemasını vs. nereden bulabilirim bir link verebilir misiniz ya da yakupgov@hotmail.com adresine gönderebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler...

orpheus

arkadaşlar bu ticari bir ürün. telesystem firması rusya temmli bi ar-ge ve imalat firması. bu programlayıcılarıda 150$ gibi bir fiyatdan satıyorlar. yani hiç boşuna aramayın kodlarını. bu programlayıcıdan ben 10 tane kadar getirmiştim zamanında oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

coco

Arkadaşlar eski bir konu ama bu programlayıcının şeması arşivinde olan varsa link yollayabilrmi?

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

coco