Yarışma ANKETİ

Başlatan PicProje, 20 Ekim 2002, 21:52:11

PicProje

Dostlar yarışmaya başlamak için katılım az şuan ayın 10 na kadar erteledim
İzindeyiz Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK

MeYo

Oké bana da uyar zate mikroişlemcilerden dönem ödevi aldım robot yapcem hem onu yaparım   :D  zate bu aralar yazılım da var haliyle okuyan adamın hali başka oluyor :P  :D  :D  :D
Kızılderili Atasözü »Allah'ın kelimeleri meşe yaprağı gibi sararıp düşmez: cam yaprağı gibi ilelebet yeşil kalır. Lumbee Kabilesi » Günümüzde insanlar bilgiyi arar oldu, hikmeti değil. Halbuki bilgi mazidir, hikmet ise istikbal.

james

ben katılamıyacam herhalde.aralıkta askere gitmem gerekiyor :cry:
ARAMIYORUM , BULUYORUM

Alper

PicProje

arkadaşlar katılacak arkadaşlar bana email değil özel mesaj atsın şunu başlatalım artık

nihatkavakli

yarısmanın yapılması cok iyi olur.herkes yeni fikirler ve projeler üretir.
fakat ben bu sitenin nasıl islediğini hala anlamıs değilim.mesela proje yollamak veya örnek projelere bakmak istiyorum ama bi türlü ne proje yollayabiliyorum nede alabiliyorum.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

mikimaus

sanırım picproje'ye özel mesajla projeleri gönderecez o hepsini birden aynı anda yayınlayacak yada nasıl olacak ???

diablo

Valla mikimaus sanirim senin dedigin gibi projelerimizi PicProje ye yolliycaz.O da sitede yayinlayip ankete tabi tutacak.
Ama bence önemli olan artik su yarişmaya baslamak.Artik bir tarih belirleyelim olsun bitsin.

PicProje

evet arkadaşlar bu böyle olacak şimdi son kez olarak 22.11.02 tarihi ne kadar projeleri bana göndereceksiziniz ve ben yarışmayı başlatacağım katılım azda olsa olacak u iş artık erteleme yok...
projeleri bana picproje@picproje.com adresine nick name ile birlikte gönderin

Prof.EleCTroN

Eeee arkadaşlar nasıl gidiyor çalışmalar ?

PicProje

Ortada proje yok dostun :) dolyısıylada yarışma yok :)

Veli B.

Üstat çok güldüm ya! :D  :D  :D ama sinirden!!!
Aklıma Nasreddin Hoca ile Timur Geldi.
Bizim için yeni fil istedin

mi?

PicProje

Yaaaa katana

gordun bak biraz arastirinca 2002 nin yazilarini bulmussun

anla beni simdi daha iyi

:(  :(  :(  :?  :?  :?  :?  :cry:  :cry:  :cry:  :twisted:  :twisted:  :roll:  :roll:  :D

Veli B.

Canım ben de  sütten çıkmış ak kaşığım demedim Üstat.
Tamam kızma hemen! :cry:
Yavaş yavaş bırakıyorum.

PicProje

yok yok kizan falan yok
hadi bir tesvik belki olacak bu is