PT 2399'la basit eko delay devresi

Başlatan p_rof, 12 Kasım 2006, 14:02:50

p_rof

arkadaşlar eko devresi ve baskı şeması ile birlikde.bu uygulama çalışıyor test edildi.kendim yaptım sonuç mükemmel.yapmak isteyenlere tavsiye olunur.saygılarımla :roll: [/URL][/img]
FEDAKARLIK OLMAZSA ZAFER'DE OLMAZ (soundimpacttechnology@windowslive.com)

elektro_ery

Öncelikle sağol acaba ares programınıda verirmsiniz
[/URL]

p_rof

zorbey88:arkadaşım ares programını ben bu site içinde dowloads bölümünden aldım.burdan ulaşmaya çalış alamazsan yardımcı olucam nette yeniyim dosya nasıl gönderecegimi bilmiyorum yardımcı olursan gönderirim.bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa seviniriz(dosya gönderme işlemi) saygılarımla  :roll:

elektro_ery

Alıntı yapılan: "p_rof"zorbey88:arkadaşım ares programını ben bu site içinde dowloads bölümünden aldım.burdan ulaşmaya çalış alamazsan yardımcı olucam nette yeniyim dosya nasıl gönderecegimi bilmiyorum yardımcı olursan gönderirim.bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa seviniriz(dosya gönderme işlemi) saygılarımla  :roll:

yok kardeş yanlış anladın galiba ben anlatamadım yani çizdiğin baskı devreyi vermen mümkün mü böyle resim olarak değil dosya olarak çünkü böyle plakete basılmıyor eğer yüklemek istiyorsan
dosyayı ziple www.rapidshare.com a gir gözat tan yükle ve aşağıda link verilecek onuda bizimle paylaşırsan sevinrm
[/URL]

p_rof

dosyayı zipledim linki tıkladım gözattan upload çıktı ve onayladım karşıma username e_mail pasword repeat it çıktı ne yapmalıyım yeniyim söylemişdim özür dilerim bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp :oops:

elektronikmanyak

Alıntı yapılan: "p_rof"dosyayı zipledim linki tıkladım gözattan upload çıktı ve onayladım karşıma username e_mail pasword repeat it çıktı ne yapmalıyım yeniyim söylemişdim özür dilerim bilmemek ayıp değil ögrenmemek ayıp :oops:

o sayfanın en altında "I don't want a collector's account right now. Just give me the download-link." gibi bir ibare var. ona tıkla karşına başka bir pencere gelecek yine sayfanın en altına in orda "Your Download-Link #1:" yazıyor. onun hemen yanındaki link i kopyala foruma yapıştır hepsi bu kadar  ;)

p_rof

yardımlarınızdan dolayı minnettarım birşey daha ögrendim güzel bir duygu saygılarımla :roll:

elektronikmanyak

p_rof arkadaşım yanlış devre upload etmişsin.

doğrusunu upload edersen çok makbule geçer....

p_rof

bu devre yapıldıkdan sonra dikkat edilmesi gerekilen bir neden var oda +5voltluk beslemenin iyi yapılması geerekiyor.fix ile uygulamada fixin girişine 2200mf çıkışına paralel minumu 1000 mfve 1nf ile 100 nf baglanmalı.düzelttim acemilik :roll:

elektro_ery

Alıntı yapılan: "p_rof"bu devre yapıldıkdan sonra dikkat edilmesi gerekilen bir neden var oda +5voltluk beslemenin iyi yapılması geerekiyor.fix ile uygulamada fixin girişine 2200mf çıkışına paralel minumu 1000 mfve 1nf ile 100 nf baglanmalı.düzelttim acemilik :roll: (Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

Arkadaşım çok sağol tmam şimdi oldu yalnız dediğiniz gibi bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp haklısınız ama buraya link i verirken img koymanıza gerek yok sadece link i veriniz img resimler için geçerli paylaşımın sağol

iyi çalışmlar
[/URL]

drhemitelbrown

yeni üyeyim eko delay reverp devresi yapmak istiyoeum . arkadaşımız paylaşmış ama linki göremedim nasıl bulabilirim devrenin linkini

mehmet

Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr