Florasan lambadan yuksek verim alma

Başlatan upayi, 06 Haziran 2007, 13:57:23

upayi

Evet arkadalar yanlis duyamadiniz fabrikalarda ve isyerlerinde kullanilan eski tip ucuz olan flarsan lambalardan nasil daha falza verim alabileceginizi anlatacagim
Asagidaki rsimde gordugunuz armatore iyi bakin

Bu armator gibi bir armator yaptircagiz kendimize alinmiyum gibi birmetalden gayet guzel olur.
Daha isimiz bitmedi.
Simdi ise resimdeki gibi bir armator yaptirdik o armatoru boyayacagiz.Ama ozel parlak boyalarla.(sadece ayna rengine  boyatacigiz.Isıgı en iyi sekilde yasitabilmesi icin)Yada bisiklet jantinin rengine (parlak olan renkten) boyayacagiz.Bu sayde florasani actigimizda yukari gidecek isik normalda hafif bir sekildede olsa yukari giderdi.Bu armator sayesinde yukari gidecek isikta sagiya gidecek ve daha fazla ısık olacak.Bu sistemozellikle fabriklarda ise yarayacagini dusunuyorum.Cunku fabriklarin (atolyelerin) tavan kismi genelde yuksektir. (Normal bir ev tavanin 3-4 kati kadar olabiliyor.)Bu sayede fabrikada belki daha az florasan kullanilmasi saglanabilir.Ben evde kendi odama yapacagim.odamda yuvarlak florasanlardan vartepesine aliminyum folydan yapacagim
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

Ersin

Hazir olanlarin arkasinda zaten mevcut boyle bisey.

CaFFeiNe

daha büyük bir resim koyabilirmisin boyanın rengini göremedim

ilker_32

Bu tip(40w,20w) olanların tümünde mevcut değil. Daha çok simit olanlara koyuyorlar. Ama verim alınacağı kesin. :lol: