kernel32.dll hatası SORUN HALLOLDU

Başlatan M_B, 27 Haziran 2007, 16:53:35

M_B

Merhaba Hocalarım
Windows XP Home da asagıdakı gıbı hatayla karsılasıyorum.
Bu sorunu nasıl cozebılırım. Tecrubesı olanlardan yardım ıstıyorum.

Bu hatayı bazı sıtelerde verıyor  Allahtan bu sıtede vermıyor.
Not: Sunucudan kaynaklanan hata degıl

AppName: iexplore.exe    AppVer: 7.0.6000.16473    ModName: kernel32.dll
ModVer: 5.1.2600.3119    Offset: 00012a5b

Edit:

arkadaslar asagıdakı ıslemı yapınca sorunum halloldu.
Herkese bilgi vermek istedim. Kolay gelsın.

Microsoft Windows XP için Windows Internet Explorer 7 ve Microsoft Windows Vista için Windows Internet Explorer 7, casus yazılımlardan ve kötü amaçlı yazılımlardan Internet Explorer 7'nin daha az etkilenmesini sağlayan güvenlikle ilgili bir çok gelişme içermektedir. Genellikle, kötü bir şekilde yazılan eklentiler de Internet Explorer 7'de gözatma deneyimini etkiler. RIES, Internet Explorer 7'nin bu gibi durumlardan kurtarılmasını sağlar.

Internet Explorer 7'de RIES'yi kullanmak için şu adımları izleyin:1. Araçlar menüsünü ve sonra Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
2. Gelişmiş sekmesinde, Sıfırla'yı tıklatın.
3. Internet Explorer Ayarlarını Sıfırlama iletişim kutusunda, Sıfırla'yı tıklatın.
4. Internet Explorer 7 varsayılan ayarları geri getirmeyi bitirdiğinde, Kapat'ı tıklatın ve sonra iki kez Tamam'ı tıklatın.
5. Internet Explorer 7'yi kapatın. Değişiklikler Internet Explorer 7'yi bir sonraki açışınızda etkili olur.
Not Herhangi bir nedenle Internet Explorer 7'yi başlatamazsanız, RIES'yi Denetim Masası'ndaki Internet Seçenekleri'nden çalıştırın.

RIES aşağıdaki özelliklerin varsayılan ayarlarını geri getirir: • Giriş sayfaları
• Arama kapsamları
• Gözatma geçmişi
• Form verileri
• Parolalar
• Görünüm ayarları
• Araç çubukları
• ActiveX denetimleri
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet