Assembly Görsel Egitim CDsi

Başlatan gevv, 29 Ağustos 2008, 21:29:32

gevv

LİNKLER BURADA

Alıntı YapS.a
Assembly bilmeden Cracker olunmaz :)

Buyurun

Assembly Görsel Egitim CD’si - TÜRKÇE

ScreenShot’s ;
CD 7 Parttan oluşmaktadır.

Her part 98 MB olarak rarlanmış, sıkıştırıldıgında 95,7 MB dır.
Son(7.) part 3.16 MB dir.
Eger indirdiğiniz partlar, aşagıdaki Screendeki part boyutları ile eşleşmiyorsa Bozuk/eksik arşiv hatası alırsınız.
Sorun yaşadıgınız partı tekrar indiriniz !

Not : Aşagıdaki Screeni bu tür hatalarla karşılasıldıgı için koydum.

XX_CİHAN_XX

"Assembly bilmeden Cracker olunmaz" sözünden pic değil pc assembly si olduğunu düşünüyorum. Zaten pic assembly si için bu kadar büyük bir dosyaya gerek yoktur herhalde  :P  
Eğer pc asm si ise tam aradığım kaynak :)
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

gevv

Logan

XX_CİHAN_XX'e katılıyorum bu eğitim seti PC için. @Gevv hocanın daha ilk mesajındaki resimden de anlaşılabiliyor. Ayrıca benimde hep merak ettiğim bir konuydu fırsat ayağımıza geldi. :)
İmza.

dhan000

bunu görünce aklıma geldi bu pc içinde bunun PIC için olanı vermıdır  ki?

707yunus

arkadaşlar hiç iso dosyasını kullanamadım.dosyaları indirdikten sonra ille cd ye mi yazdırılmalı.bn iso dosyası olan başka birşey indirmiştim.ama cd ye yazdırılmalı falan deniyor.yazdırmadırmadan çalıştırılabilir mi?yoksa tek yol cd mi?bilenler yardımcı olursa sevinirim.

tyildizak

Sanal cd programı( örn. daemon tools) ile olur.

tyildizak

fatihvelid

Arkadaşlar, dosyaları indirdim. Güzel hazırlanmış. Hazırlayan arkadaşa tebrikler.

Win Assambly öğrenmek isteyenler için harika bir kaynak.

Paylaşım için sağolun.
Kainatta her canlı "DNA" diliyle yazılmış bir programdır...

vgt

Güzel bir set lakin eğiticinin yapmış olduğu special editor de open file dialog u açarken invoke GetOpenFileName, EAX satırında hata alıyorum. derste yapıldığı gibi çalıştıramadım.Win7 olduğundan mıdır bilmiyorum. ofn yi local olarak tanımlandığında dialog penceresi açılıyor.