PLC fiyatlari

Başlatan z, 20 Kasım 2008, 12:59:47

z

4 giris 2 cikisli bir PLC yi en ucuz ne kadara bulabilriz?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

EOS

z

Turkiye'de en ucuz malzeme bu firmanin mi?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

EOS

Akıllı Röle sınıfında ( LOGO,ZELIO, vb)  en ucuz ve tabiki TURK MALI  olması avantajı...

Liste fiyatından %40 alabilirsin...

mikromuh

Klemens almak icin girdigim bir elektrikcide tesadufen gordum. Bayiligini almis satiyor.Biraz inceledim ,parasina gore iyi duruyor.En azindan giris cikis islemleri icin kullanicaksan yeterlidir.

Murat Mert

Merhaba
Devreni picle yapmayı düşündünmü plc programlama tarzında ladder olarak ldmicro çabucak programlarsın pic 16f628 ile yapılmış 6adet giriş 4 adet çıkış olan logo tarzın da kullandığım kart var ldmicro ve parsic te kullanıyorum işine yaraya bilir.
mert07

timpati

gemo'nun ar1-a modeli akıllı rölesinin 12 giriş ve 8 çıkışı var. cihaz yanında gemo ladder programı ve açıklamaları da veriliyor, kullanımı çok kolay ve türkçe. 2 yıl kadar önce almıştım, fiyatı 95YTL idi.
why mr. anderson, why ?

heradam

SIEMENS S5 kullanırsanız uygun fiyatlı temin edebilirim.

GEMO PLC değil akıllı röle dir. İçinde PİC entegresi vardır. GEMO kullanacaksanız elektiriksel gürültülerden resetlenme olasılığını hesaba katın.

ustad

Alıntı yapılan: "heradam"İçinde PİC entegresi vardır. GEMO kullanacaksanız elektiriksel gürültülerden resetlenme olasılığını hesaba katın.

neye dayanarak böyle birşey yazdınız?

Cetinal

Alıntı yapılan: "ustad"
Alıntı yapılan: "heradam"İçinde PİC entegresi vardır. GEMO kullanacaksanız elektiriksel gürültülerden resetlenme olasılığını hesaba katın.

neye dayanarak böyle birşey yazdınız?

evet gemo içerisinde pic var ama elektiriksel gürültülerden neden resetlensın ki kullanan çok var tanıdıgım ....

üreten adam bilmiyormu sanki endüstriyel ortamda calısacagını

heradam

Bir kere daha okuyun. Okudukça özü çıkacaktır.

ustad

Alıntı yapılan: "heradam"Bir kere daha okuyun. Okudukça özü çıkacaktır.

sizden alalım özünü...

ferhataltuntas

pic'i nasıl plc olarak kullanabiliriz? mesela pic de devir (rpm) ölçme işlemi yaptırılabilir mi?

PROTECH_

Alıntı yapılan: heradam - 02 Mart 2009, 22:10:12
Bir kere daha okuyun. Okudukça özü çıkacaktır.

Türk ürünleri artık kalite standartlarını oturtmaya başladı, kaldı ki PLC extrem bir teknoloji değil.
Bundan 2-3 yıl önce PLC için analog, digital IO tasarımlarım olmuştu. Gayette iyiydi.
Gerçekten kazandıracağını bilsem 1 yılda gayet kaliteli bir ürün çıkarabilecek kapasitem var.
Ama bizim millet yerli teknolojiyi küçümser...
Multi-Core ,RTX,ThreadX, FreeRTOS, MODBUS  RTOS - Electronic-Hardware -- BERLIN

Yuunus

Bu dusuncene katilmiyorum otraya kaliteli bir urun cikarip uzun yillar destek verilirse cabalar bence karsiliksiz kalmaz,gecenlerde bir usa mali haberlesme karti elime gecti xp icin driverini arastirdim, ama  yok firma tedavulden kalkmis urun oldukca kaliteli fakat destek olmadigi icin cop oldu yerini agilent a kaptirmis illaki sebepleri vardir ama bu iki kriter olmadan uzun sureli bir basari beklemek zor.