Arm7 Arm Cortex dsPIC Programlama ve Daha Fazlası

Başlatan gevv, 05 Mart 2009, 00:11:39

gevv

Nihayet Kutay abim yazılarını yayımlamaya başladı www.uicroarm.com sitesinde "PIC, dsPIC, Arm7, Arm, Cortex, Programlama, Projeler ve temel bilgiler örnekler" yer alacak türkçe açıklamalı kod örnekleri püf noktaları bir çok bilgi…

Artık ileri seviye yüksek işlemciler, denetleyiciler üzerine paylaşımcı kısıtlama sınırlama olmayan bir blog var :)

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "gevv"Nihayet Kutay abim yazılarını yayımlamaya başladı www.uicroarm.com sitesinde "PIC, dsPIC, Arm7, Arm, Cortex, Programlama, Projeler ve temel bilgiler örnekler" yer alacak türkçe açıklamalı kod örnekleri püf noktaları bir çok bilgi…

Artık ileri seviye yüksek işlemciler, denetleyiciler üzerine paylaşımcı kısıtlama sınırlama olmayan bir blog var :)

hayirlisi olsun sanirim site kurucusu hemsehirim :) izmirli insallah basarili bir blog olur sahsen sürekli takip etmeye caliscam
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

ahmet2004

Projesindeki displayde eemkutay yazıyor.

Bu arkadaş acaba formumuzdaki ile aynı kişimi gevv:

Biraz açarmısın.

gevv

ahmet2004

Çok güzel abi kardeşin elektronikle ilgileniyor olması.

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: "ahmet2004"Çok güzel abi kardeşin elektronikle ilgileniyor olması.

yani eemkutay gevv hocamizin kardesimi oluyor ? bu durumda gevv hocamizda izmirlimi oluyor :) dediginiz gibi ck güzel

tekrardan hayirli olsun blogunuz
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

gevv

Alıntı yapılan: "ahmet2004"Çok güzel abi kardeşin elektronikle ilgileniyor olması.

Yanlış anlaşılmış abi dememim sebebi saygı sevgi :)  sağolsun kendisi çok iyi biri yardım sever ilk tanıştığımız günden beri abi diyorum

CLR

Mrb herkese,

Gevv ile gerçekten kardeş sayılırız, sağolsun bana çok yardımcı oldu.

Ayrıca Picproje'de birçok bilgiyi beraber paylaştık, bu nedenle bizleri bu site altında birleştiren picproje ekibine de teşekkür ediyorum, artık kendi çalışmalarımı kendi sitemde sergilemek istiyorum ama tabii ki picprojeden ayrılmıyorum.    

Bazı arkadaşlar merak etmiş, evet, Izmir'de çalışmalarımı sürdürüyorum, 1990'dan beri elektronik sektörünün içerisindeyim. Projelerden zamanım  olursa  soru veya merak ettiklerinize cevap verebilirim. Daha detaylı bilgilere sitedeki hakkımda kısmından olaşabilirsiniz.

iyi çalışmalar
Knowledge and Experience are Power

ground

Yeni e-dergi sitesini gevv le beraber yapıyoruz çalışıyoruz.Sizin yazılarınızı orada da görmek isteriz.

Tasarım ve yayınlama konusunda %90 a ulaştık. Yakında web yazarı olmak isteyen diğer arkadaşlarla da görüşeceğiz. Burdan bunun haberini de vermiş olalım.

Not: Dergi pdf olmayacak internet gazetesi şeklinde olacak isteyen yazar istediğinde güncelleyebilecek.
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

CLR

Mrb. Ground,

Çalışmasını yaptığınız e-dergi'de makale yazmak ve katkı sağlamayı isterim. Her bilgi düzeyine,  fayda sağlıyacağına inanıyorum.
Knowledge and Experience are Power