Windows7 orjinal hale getirme

Başlatan Mucit23, 07 Ocak 2011, 12:13:51

Mucit23

Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık bir ay oldu bilgisayara format atıp windows7 yükledim. İlk başlardada günceleme yapıyordu fakat windows orjinalliği ile ilgili herhangi bişey demiyordu. Geçen gün bilgisayarı açtığımda orjinal ürün anahtarı istedi. Her bilgisayar açıldığında bunu soruyor.Windows key istediği için microsoftun antivirüs programıda çalışmıyor. İnternetten bazı key programları ile denemeler yaptım fakat bi işe yaramadılar. Acaba bildiğiniz sağlam bir yöntem varmı

NaMcHo

Merhaba
http://www.iobit-turk.tr.gg/Windows7-Loader-Download.htm
Çalışıyodur büyük ihtimalle bu loader ,bende böle birşeyle halletmiştim sorunu

Burak B

"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

sahteker

w7 yi orjinalleştirmek biraz sıkıntılıydı kardeş
en son kurduğumdan bu yana hatırladığım bikaç şeyden biri :)
bak bakalım o loaderlere olursa sorun değil, olmassa tekrardan bakalım olurmu..
kolay gelsin...
kimi, sevap için Kabeye varır... Kabe kapınızda! Bilmez misiniz?

Mucit23

Teşekkürler arkadaşlar deneyip durumu sizlere bildireyim.

Mucit23

İlk yöntem işe yaradı galiba Yapılması gereknleri yaptım Bilgisayarı yeniden başlatınca Etkinleştirme başarılı dedi. Umarım sorun çıkmaz. Çok teşekkürler arkadaşlar.

KAZIMUGUR

Klasik KB971033 sorunu.
Otomatik güncelleme seçenlerin sonu.
Bu güncelleme dandik kürekleri yakalar.
Kurtulması kolay.
Ayrıca orijinal ürün testlerinden geçebilen küreklerde var.
Sen iyisimi aşağıdaki adreste biraz dolan.

http://www.zevkli.org/windows-7-f629.html

Bu arada tek chipde tüm sistem ARM Win8 pek yakında sinamalarda...

H@S@N

arkadaşlar hazır konu açılmışken size bir kaç bişey sormak isterim.benim işletim sistemim windows 7 home basic 64 bit.benim tek sorunum temayı değiştirememek  :) bu başlat çubuğunu şeffaf hale getiremezmiyiz.  :)
satılık STM32F4-Discovery kit...

Mucit23

Alıntı yapılan: H@S@N - 07 Ocak 2011, 20:57:47
arkadaşlar hazır konu açılmışken size bir kaç bişey sormak isterim.benim işletim sistemim windows 7 home basic 64 bit.benim tek sorunum temayı değiştirememek  :) bu başlat çubuğunu şeffaf hale getiremezmiyiz.  :)

32 bitte şeffaf hale getirebiliyorum ama 64 bitte aradım bulamadım nasıl olduğunu veya olup olmadığını bilmiyorum.