Google yi açtığımda arka planda birisi konuşuyor

Başlatan Mucit23, 14 Mayıs 2011, 16:26:33

Mucit23

Merhaba arkadaşlar. Bazen googleyi açtığımda arka planda birisi konuşmaya başlıyor ing bişeyler anlatıyor ve sonra ses gidiyor. Sesin kaynağını bir türlü bulamadım. Bununla ilgili fikri olan varmıdır

Mucit23

Arkadaşlar bu konuda kimsenin bilgisi yokmu hala çözemedim. Sinir ediyor adamı >:(

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Mucit23

Bende anlamıyorumki internettede çok aradım herhangi bir konu vs hiçbirşey yok. İnternet explorerde birtek google tollbar var. Onu kapatıyorum yine aynı şey oluyor. Başka ne buna sebeb olabilirki.

bymrz

google' un dün sesli arama özelliği aktifti. Muhtemelen bahsettiğiniz ses te o yüzdendir. Arama yapmak istediğiniz kelimeyi sesli olarak söylemenizi istiyordur. Ben denedim fakat kararlı değildi. translate.google da hala var o özellik. Stabil çalışmadığını farkettiler ki şimdilik google ana sayfasında kaldırdılar o özelliği...

Mucit23

bymrz

Fakat bende ses felan gelmiyor. Google chrome kullanıyorum...

Edit: Browser ile mi alakalı diye ie de ve firefox da da denedim. Bende öyle bir sorun yok. Muhtemelen siz bazı yerleri kurcaladınız.  :)

Mucit23

olabilir. Ah birde nereleri kurcaladığımı bilseydim. Aslında ne zamandır oluyordu. Ama pek fazla umursamıyordum. Şimdi merak etmeye başladım.

kamil

Mucit23

Kim beni ne diye dinlesin. :D:D:D
Açıkçası anlam veremiyorum nerdengeldiğihala büyük bir sır.
Bu konuda internette herhangi bir yazıya rastlıyanlar bana gösterirlerse sevinirim.

gcakici

Siz o sesleri bir kaydedin de dinleyeylim , öyle anlaşılır ne olduğu.