uzun süre kullanılmayan msn adresi

Başlatan esra, 25 Mayıs 2011, 17:30:08

esra

merhaba arkadaşlar

kardeşimin açtığı msn.uzantılı mail adresini 1 yıl boyunca kullandı hiç ara vermemesine rağmen hesabına giriş yapamıyor.hesap bilgilerini de rastgele yazdıgından windows live help hesabı eşleştiremiyor.ancak gizli soru ve
alternatif adresten sıfırlanan parola değiştiriyoruz ve tekrar giriş deneyince yanlış id ve parola hatası veriyor.

benimde hesabım vardı 1-2 ay kullanmıştım sonra uzun süre girmedim 1 yıl gibi tekrar giriş yapmaya çalıştığımda
girememiştim.Ancak aynı mail adresini tekrar yeni mail alırken girdiğimde kullanımda değil olarak gözüktüğünden alabildim.

şimdi sormak istediğim şeye gelelim.

hesabı gizli soru ve mail adresi hatırlandığı halde açılamadıgından bir şey yapamayacağız sanırım
ancak şu anda hesap ile ilgili bir işlem yapmazsak parola sıfırlama vb.
ne kadar süre sonra hesap tamamen kapanır

yusuffyk

benim bildğim 90 gün olması lazım ama tam eminim değilim
http://yusuffyk.com  ||  http://www.youtube.com/yusuffyk

t2

Satın alma seçeneği olması lazım. Hatta başkasına ait parasız hesaplardan gözünüze kestirdiğinizi birini para verip alabiliyor olabilirsiniz.

esra

Alıntı yapılan: t2 - 25 Mayıs 2011, 19:30:21
Satın alma seçeneği olması lazım. Hatta başkasına ait parasız hesaplardan gözünüze kestirdiğinizi birini para verip alabiliyor olabilirsiniz.

öyle bir şey yokmuş.paralı da olsa parasız hesapları almak vb. zaten olmaması gerekir..

alternatif maile bugün 15-20dk önce gelen mailde tebrikler hesabınızın size ait olduğunu ispatladınız...
maili geldi oradan gelen linkle tekrar parola sıfırladım.hesaba giriş yapabildim.
*mailler hepsi silinmiş
*msn arkadaşlar listeler aktif
*dil ingilizce olmuş

bymrz

dikkat edin gelen mail fake olmasın...

esra

Alıntı yapılan: alone_lover - 26 Mayıs 2011, 15:57:10
dikkat edin gelen mail fake olmasın...

fake mail olasılığını da düşündük ancak daha öncede windows live help forumlarında
direk  teknik destekten gelen mailler postmaster@windowslivemail.com adresinden geliyordu.
ve dün help@windowslivehelp.com attıgım mailden de yanıt aynı adresten olduğundan güvenle giriş yaptım
parolayı sıfırladım.
Ardından 5dk sonra şifremi unuttum seçeneğini seçerek kardeşim kendi şifresini girdi değiştirdi.

haklısınız bu maillere dikkat etmek gerekir kaynağa bakmak gerekir.ancak istemsiz bir anda gelen maillere itibar etmemek gerekir.uyarınız için teşekkürler...