Logic analyzer kargo içinde 20$ geldi ve mükemmel çalışıyor.

Başlatan gambit1244, 22 Ağustos 2011, 13:33:34

omereliusuk

osc pwm generator signal generator  Remote Controller Pulse Counter vs diğeri bu kadar özellikli değil hoş hemen hemen iki katı fiyat da var ama...
ben mi yanlış anladım yoksa bağlatılarda sorun var dikkatli olun gibi bir yazı mı var "google translate"

gambit1244

Alıntı yapılan: zabun92 - 21 Eylül 2011, 22:07:14
kargo ücreti alınmadığına eminmisiniz sonra 20 dolarlık ürüne 30dolar kargo ücreti gelmez değilmi :'(

yok arkadasım geldi ya. 20 dolar verdim herşey dahil. bak postacı geliyor saleae getiriyor

ayrıca pwm programını yükledim gayet güzel açıldı deneme imkanım olmadıgı için deneyemiyorum ama ciddi bi çalışmaya benziyor ayrıca cihaza connect oldu ve starta basınca datalar akmaya başladı.
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

zabun92

elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

airforce

muhittin_kaplan

Bende Sipariş Geçtim.

bu 75Avro olayı gümrük muhafaza memurunun insiyatifinde. 4 adet i görürlerse "Bunu Satmak İçin Getiriyorsun" derler.
Free Shipping, herkes kendisi alsın.

Burak B

Beyler herkes siparişi ayrı ayrı veriyor. İyi güzel. Ancak dikkat edin de gümrük memurları kıllanıp yamuk yapmasın. Sonuçta aynı üründen parça parça çok adette giriş oluyor ülkeye.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: ByteMaster - 22 Eylül 2011, 10:59:09
Beyler herkes siparişi ayrı ayrı veriyor. İyi güzel. Ancak dikkat edin de gümrük memuru kıllanıp yamuk yapmasın. Sonuçta aynı üründen parça parça çok adette giriş oluyor ülkeye.

Vah vahhh, Milyon Milyar$ ları götürsünler, garip elektronikçim 20$ lık "kırık" geliştirme aracını getirirken düşünsün...
Vah vaaaaah :)

yamak

Arkadaşlar benim bildiğim küçük paketleri fazla dikkate almıyolarmış.Hem şehir olarak gittikleri yer farklı bence bişey olmaz.Ben 100$ üstünde malzeme siparişi verdim yine de bişey olmadı.Ben de birazdan sipariş verecem.

Burak B

Sevgili @Allegro benim yazdıklarım sadece bir ihtimal olabilir. Ancak gümrüklerde neler döndüğünü az çok herkes biliyor ki bende bundan muzdarip olmuş biri olarak aklıma geleni dile getirmek istedim. Diğer yandan cihaz kullanışlı birşeye benziyor bende sipariş edebilirim. Ama anca 1 ay sonra. Sizinkiler gelsin bakalım.  Acınacak haldeyiz vesselam.  ;D
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

t2

Galiba önceki sayfalarda farklı ürünlerden bahsedilmiş. Hangisi olduğunu anlamadım.
20$ olup güzel çalışan  Logic analyzer modelini ve linkini tekrar alabilir miyim. 

remzi

muhittin_kaplan

75avro dur
(ama Gümrük Muhafaza Memuruna Kalmıştır Bütün olay. Size 1 dolarsa ispatla diyebilir. Ürünün kullanma kılavuzunu isteyip Türkeyedeki muadillerinin fiyatlarına bakabilirler.
Yalnız bu küçük pakete kimse bakmaz diye düşünüyorum)

zabun92

Alıntı yapılan: remzi - 22 Eylül 2011, 18:03:33
Kaç dolara kadar Türk Gümrüğü izin verir?...
bence fiyat değil miktar önemli ve en önemlisi memurun insafına kalmış birşey :)
elektronik 10'a ayrılır; 01. analog 10. dijital  :))

Erhan YILMAZ

Ürün gerçekten güzel bi ürüne benziyor. Kredi kartı olup ta almak isteyen bir arkadaş fazladan bir tane de benim için alabilir mi? Ben ücreti banka hesabına aktarırım.