Hırsız Alarmı İçin Dış Siren arıyorum

Başlatan VFR, 07 Ekim 2011, 11:03:38

VFR

Hırsız alarmı için dış siren arıyorum. Siren olmasa da olur kutusu lazım aslında sadece.
Nereden bulabileceğim hakkında fikri olan var mı? Fiyatın uygun olması lazım maddi açıdan kısıtlıyım biraz.
Bir de kontrol paneli için devreleri kutulamam lazım 10*15*5 ölçülerinde nerden kutu bulabilirim?

K46

Biz kutuları genelde Altınkaya'dan alıyoruz. Ama farklı firmalar da var aşağıdaki linkten hepsine ulaşabilirsin.
http://www.google.com.tr/#hl=tr&cp=25&gs_id=3&xhr=t&q=elektronik+cihaz+kutuları
Bak, ibret al, yere düşen yaprağa, O da eskiden, yukarıdan bakardı toprağa!

floresan

oto alarmı döşeyen dükkanlarda siren vardır. elektronik malzeme satan dükkanlardada oluyor.

VFR

Kontrol kartı için buradaki kutulardan alabilirim, tekli gönderiyorlar mı?
Dış siren için uygun kutu göremedim ama. Belirli bir kısmının şeffaf olması lazım.
O tip bir kutu nereden bulabilirim?

t2

Kutulamak istediğiniz alarm paneli, kontrol kartınız nedir?

Oto alarmcıdan alacağınız siren uyduruk olur. aküsü olmaz. biri kabloyu keser devre dışı kalır. Halbuki hırsız alarm paneli ve sirenleri özeldir. kablo kesilir veya kutu açılırsa  alarm oluşur.  sesli veya sessiz alarm olabilir. sessiz alarm telefonla ilgili kişiyi arar.. veya uzak noktada flaşör çakar.

K46

Alıntı yapılan: healme - 07 Ekim 2011, 11:31:38
Kontrol kartı için buradaki kutulardan alabilirim, tekli gönderiyorlar mı?
Dış siren için uygun kutu göremedim ama. Belirli bir kısmının şeffaf olması lazım.
O tip bir kutu nereden bulabilirim?

Evet kutuları tek tek de gönderiyorlar, sireni de mi kendiniz yapacaksınız? Siren için kutu satan bir yer bilmiyorum.
Bak, ibret al, yere düşen yaprağa, O da eskiden, yukarıdan bakardı toprağa!

VFR

Fiyatı uygun olursa sirenli alırım da sadece kutu bulursam kutu alırım.