Bu projeye nasil bakarsiniz?

Başlatan bunalmis, 09 Ekim 2011, 15:35:56

z

Terimlerle ilgili sorularınıza cevaplarına https://www.picproje.org/index.php/topic,35813.msg255530.html#msg255530  adresinden ulaşabilirsiniz. Takdir edersinizki terimlerin tamamını bir çırpıda yazmak mümkün değil. Zaman içinde zenginleşecek.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Mujdat117

sayment hocam büyük harf kullanmamın sebebi işyerinde sürekli büyük harfle kullanmam başka bişey algılanmasın.
MC_Skywalker hocam uyarınız için teşekkürler. Konu içinde bu terimler geti ve ne anlama geldiklerin öğrenmekti eminiki tek merak eden bendeğilimdir.
yantılarınız vede uyarılarınziçin teşekkürler.
Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

zamzam23

bunalmıs hocam derslere ek yapıyorsunuz birseyler eklıyorsunuz çok güzel ama haberdar olamıyoruz. yenı mesaj ekleyerek yapsanız belkı forum bızı haberdar edecek ama mesajları duzelterek ekleme yaptıgınız ıcın haberımız olmuyor. en azından benım oyle.bu konuya da dıkkat edersenız sevınırım. emeklerınız ıcın sağolun.

gambit1244

Alıntı yapılan: zamzam23 - 19 Ekim 2011, 13:22:40
bunalmıs hocam derslere ek yapıyorsunuz birseyler eklıyorsunuz çok güzel ama haberdar olamıyoruz. yenı mesaj ekleyerek yapsanız belkı forum bızı haberdar edecek ama mesajları duzelterek ekleme yaptıgınız ıcın haberımız olmuyor. en azından benım oyle.bu konuya da dıkkat edersenız sevınırım. emeklerınız ıcın sağolun.

hocam aynı sorundan bende muzdaripim
yeni mesaj olmasa bile eklemeleri sürekli en alta yapsanız takip edebiliriz
bişey kaçırmış olma hissi cok kotu cünkü yazdığınız herşeyi virgülüne kadar anlamak istiyorum

sizde haklısınız düzenli olmasını istiyorsunuz tabi
kolay gelsin iyi çalışmalar
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

z

Bu editlemeden kaynaklanan sorunu cozecegiz fakat simdilik cip ve kartla ilgili kurs emekleme doneminde. Eger elimde hazir ders notlari olsaydi yukleyiverir kurtulurdum.

STM cipi benim icin de cok yeni ve ben de cipi sizlerle birlikte ogreniyorum. Anlatim sirasinda hata yaptigimi farkettigimde editleyip aralara yeni konulari eklemek durumundayim. Her defasinda degisti diye anons etmek yakisi kalmaz cunku surekli editliyorum.

Led yakip sondurme islemini yaptigimizda daha dogrusu anlatimini bitirdigimizde ders yapisi tam oturmus olacak.

Ben okuyorum. Sizde okuyun. Hard 16 ya bol bol bakin. Bu sayfada cipimizde hangi cevre birimleri var hangi yolu kullaniyor acisindan onemli bir sayfa.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

gambit1244

Alıntı YapHard 16 ya bol bol bakin.
görev anlaşılmıştır hocam
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

mfurkan7

Konuyu hortlatcam ama yeniden böyle bir kurs açmayı düşünüyor musunuz?

werdan

Şuan öğrendiğim kartın seneler önce açılan bu konusunu okuyunca vay be dedim :) Keşke forum o günlerdeki gibi aktif olabilse