Nero 11 Adobe Flash Hatası

Başlatan -Hasan-, 14 Şubat 2012, 17:03:36

-Hasan-

Merhaba arkadaşlar. CD-DVD işlemleri için hep Nero kullanıyordum. Bir de şu Nero 11 ' i deneyeyim dedim ancak Adobe Flash Player hatası verip duruyor. Ben de Adobe Reader ' i komple silip, yükleme işini tekrar denedim ancak yine olmadı. Nero 11 kullanan var mı? busorunu nasıl çözebilirim?

-Hasan-

Merhaba arkadaşlar. Problemi geçen gün çözdüm, yazmaya vaktim olmamıştı. Bende Adobe Flash 64 bit son sürüm vardı, bunu silip 32 bit olanını yükleyince problem çözüldü. Daha sonra 32 bit olanı silip 64 bit olanı tekrar yükledim, bir problem de çıkmadı. Belki birilerinin işine yarar.

Herkese iyi günler, iyi çalışmalar.

M_B

hocam nero 11  ilacı varmı?
Bende dun indirdim 15 gunluk deneme diyor.  Elimdeki *.mts uzantılı videoları DVD yapacam da. 

İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

-Hasan-

Var var hocam. Bendeki ilaçlı.

M_B

Alıntı yapılan: -Hasan- - 06 Nisan 2012, 15:59:30
Var var hocam. Bendeki ilaçlı.
bendeki ilacsız.
simdi tekrar mı indirecem ilaclı.
İlacı sonradan eklesek olmaz mı?
İmkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım.                                                             Fatih Sultan Mehmet

-Hasan-

Olur olur. İlaç ayrı zaten.

M_B

Alıntı yapılan: -Hasan- - 06 Nisan 2012, 16:12:22
Olur olur. İlaç ayrı zaten.
Hocam sizde hazır varmı ?
bir yerde duruyormu
varsa alabilirmiyim.