Hareketli görüntüyü kaydetme ve masa üstü arka plan yapmak...?

Başlatan Andromeda, 20 Mart 2012, 14:34:47

Andromeda

Youtube da hareketli bir görüntü var..
bunu nasıl kaydedeceğim...sağ tıklıyorum ama alakalı bir seçenek yok gibi...
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ziyaretci

Hareketli görüntüden kastın video mu, reklam bannerlarimi ?

eğer video ise "orbit" adında bir program var onu yükle , tam hatırlamıyorum  ama yükledikten sonra menü çubuğunda grapp+ seçeneğini seç sonra youtube dan aç videonu grapp seçeneğine video indirme linki gelir oradan indir .
Ayriyetten youtube u explorer 7-8-9 da açarsan video indirme linki programa gelir google chrome da açarsan indirme linki gelmez diğer tarayıcıları denemedim.

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

drmp

download helper çok iyi bir program her türlü sitedeki media ları rahat indiriyor

Andromeda

Cevaplar için sağolun..firefox eklentisi ile indirdim ...
fakat vista da hareketli masaüstü arka plan(sesli veya sessiz) oluşturulamıyor sanırım
ve biraz araştırdım, özel bir program gerekiyormuş...
amacım videonun küçük bir parçasını alıp hareketli arka plan yapmak..video da zaten hep aynı animasyon var
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"