LVDT Satan Firmalar

Başlatan Tagli, 27 Mart 2012, 16:37:17

Tagli

Bir projede kullanılmak üzere bir adet LVDT ve sinyal şartlandırıcısına ihtiyacım var. İstanbul'da bu ürünleri satan bildiğiniz firma isimlerini paylaşırsanız sevinirim. Ben 1-2 firma ile irtibat kurdum ama karar verebilmek için biraz daha araştırmak istiyorum. İnternetten arama yaptığımda firma isimlerine ulaşamıyorum. Sanırım otomasyon firmalarının genel özelliği, internet sitelerinin anlaşılmaz oluşu. Sitelerde ürünleri hakkında pek bilgi olmuyor genelde.

Google'da LVDT diye aratınca karşıma çıkan ilk firma olan Simtekno ile irtibat kurdum ve fiyat aldım. Marmatek isimli bir başka firmaya da mail attım ama henüz dönüş yapmadılar. Malumunuz, cihaz pahalı olunca ikinci bir tane alma şansım yok. O sebeple birden fazla yer ile görüşüp doğru bir seçim yapmak istiyorum.

İçinizde LVDT ve sinyal şartlandırıcı satan varsa ikinci el de alabilirim (faturalı olarak).

Yaklaşık olarak 15 mm'lik bir yer değiştirmeyi 1 um çözünürlük ile ölçmek istiyorum. Sinyal şartlandırıcının ise 0-5 veya 0-10 volt arası gerilim çıkışlı olması gerekiyor. Probun yaysız olması gerekiyor.
Gökçe Tağlıoğlu