Isı Ayarlı Havya

Başlatan mozkan87, 16 Mayıs 2012, 22:11:58

salca0

Merhaba.
linkler kırık..
bu devreye ait HEX va C kodlarına ait dosyaları elinde olanlar paylaşabilirler mi..?..selamlar..

sfkrkl

linkleri yenileyebilirmisiniz

mozkan87

http://www.4shared.com/rar/uyxmZaadce/Havya.html

Linkleri yeniledim. Rapidshare hesabım kapanmış farketmedim.

sfkrkl

hocam emeğinize sağlık inceledim çok güzel olmuş yapmayıda düşünüyorum jumperların bağlantıları hakkında bilgi verebilirmisiniz

ialtinkopru

Alıntı yapılan: mozkan87 - 21 Temmuz 2014, 20:40:46
http://www.4shared.com/rar/uyxmZaadce/Havya.html

Linkleri yeniledim. Rapidshare hesabım kapanmış farketmedim.
Merhaba hocam, elimde bozuk 30w havya var. Bununla bu projeyi gerçekleştirebilir miyiz?

trinity

Bu proje için 24v la çalışan içinde sıcaklık sensoru olan havya kullanmanız gerekli, 220v 30w lık normal havyalar bu iş için uygun olmaz, ha ben içine bir sensor koyarım devremide 220v luk yaparım diyorsan olur.

Arkadaşlar vaktinize gençliğinize yazık günah (emekli hobici arkadaşlar hariç) 49 liraya ısı ayarlı havya satılırken neden günlerinizi bu işle harcıyorsunuz.

saruman_

jumperler hakkında bilgi verebilirmisiniz pıc'in olduğu board üzerinde j1 j4 j3 jumperları nere bağlanıcak ? triak'ın olduğu board üzerinde ise j4 j3 j5 jumperları var bunlar nere bağlanıcak ? havya ayriyetten satılıyor cyber'in havyasını takıcam hakko 936 ile aynı fakat havyaya bağlantı nereden ve nasıl hangi sıraya göre yapılcak hangi pine hangi uc gelicek

saruman_

isisin birinde rv1 potu 10k diğer isiste 1k verdiğiniz açık şemada 2 tane pot var sıcaklık ayarı ve kalibrasyon için sizin baskı devrede 1 tane pot var.jumperların nere bağlanacağı belli değil triyak boardında j5 havya galiba j4 pic boardına gidiyor heralde.pic boardındaki j4 ve j3 nere gidicek boşta kalıyor boştamı kalıcak buralar triyakın olduğu boardtaki j5 jumperinin havyaya bağlama sırası nasıl olacak bağlantıalr çokkarışık keşke isimlendirseydiniz

yavuz40

linki yenilemeniz mümkünmü dosya acılmıyor.