Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

news

Başlatan AlundrA, 13 Aralık 2002, 21:35:43

AlundrA

Merhaba bilmeyenler için buraya outlook express ile

news'e nasıl bağlanacağınızı yazıyorum news burası gibi bir çeşit board ve çok çeşitli konularda guruplar var (mesela elektronik,

programcılık, divx,yabancı dil, mizah,mp3,sinema, yemek, cep telefonu vs) ayrıca bu guruplarda bazen ünlü insanlarda olabiliyor

(dergi kitap yazarları, oyun yapımcılar vs) ben zaten burayı news'ten bulmuştum birileri burada çok güzel programların

olduğunu fakat indirmek için üye olmak gerektiğini yazmıştı (işte bunun için burada bir sürü üye olupta mesaj atmayan insan var

:D) news'tede bir elektronik gurubu var fakat ben kendimi burada daha rahat hissediyorum :)

Neyse işte yapmanız

gerkenler:

Öncelikle outlook express'i açıyorsunuz (outlook değil outlook express) daha sonra araçlar (tools)

menüsünden hesapları (accounts) seçiyorsunuz buradan ekle (add) düğmesine basıp haberleri (news) seçiyorsunuz (önce emailinizi

falan sorabilir burayı geçebilirsiniz) buradan nick'inizi seçip ileri (next) diyorsunuz buraya email adresinizi yazıyorsunuz (ama

doğru adresi yazmasanız iyi olur çünkü spamcılar buralardan adres topluyorlar) ileri(next) deyince news server adresini sorar işte

buraya news.anet.net.tr yazıyorsunuz bittikten sonra haber gurubu listesini indireyimmi diye sorar ok deyin  ve çıkan listeden

abone olmak istediğiniz gurupları seçin (abone değince paralı sanmayın herşey beleş) sonra abone ol (subscribe) düğmesine basın ve

ok leyin isterseniz hepsini seçin sonra gereksiz olanları silersiniz neyse gurup isimlerinden birini tıkladığınızda son gelen 300 mesajı

indirir. Kurallar bildiğiniz board kuralları soru sormadan önce yakın zamanda gönderilip gönderilmediğine bakıp sonra sorsanız

daha iyi olur birde binary gurupları var buralarda dosya indirebilir/gönderebilirsiniz dosyalardan çok parçalı olanlarını indirmek

isterseniz tüm parçaları seçip sonra sağ tıklayıp menuden birleştir ve çöz (combine and decode) seçerseniz bu dosyaları

indirebilirsiniz .

Hadi kolay gelsin  8)
yapabilirim!

sakiralp

teşekkürler alundra
sayende yeni birşey

öğrendim

http://www.geocities.com/biggertv/index.htm
Dostça Kalın