0'dan ATMEL assemble dersleri...

Başlatan digiklan, 30 Kasım 2004, 22:06:07

digiklan

bu siteyi elimden geldigince takip etmeye calisiyorum. ancak genelde orta ve ust duzey kullanicilara hitap ediyor. ben ozellikle ATMEL avr chipler icin assemble ogrenmek istiyorum. compiler programlardansa dogrudan assemble a baslamak istiyorum. bu forumda 0 dan baslayacak arkadaslar icin bir bolum ve ders sistemi olusturulabilir mi? bununla ilgilenecek vakti olan ustadlar elbette vardir. ya da bana yol gosterir misiniz? hic bir sey bilmeyen 0 dan baslayacak biri nereden baslamalidir. bir grup arkadasim ile bu konuyla ciddi ilgilenmek istiyoruz. ama nasil nereden baslayacagimizi bilmiyoruz. nasil bir ders ve arastirma programi izlenmeli.
yardimci olacak ustalara simdiden teşekkürler.
bu arada bu sitede boyle 0'dan egitim iceren bir bolum acilirsa cok sevinirim. ve foruma katilimin da artacagindan eminim.
saygilar...

crypto

Alıntı yapılan: "digiklan"bu siteyi elimden geldigince takip etmeye calisiyorum. ancak genelde orta ve ust duzey kullanicilara hitap ediyor. ben ozellikle ATMEL avr chipler icin assemble ogrenmek istiyorum. compiler programlardansa dogrudan assemble a baslamak istiyorum. bu forumda 0 dan baslayacak arkadaslar icin bir bolum ve ders sistemi olusturulabilir mi? bununla ilgilenecek vakti olan ustadlar elbette vardir. ya da bana yol gosterir misiniz? hic bir sey bilmeyen 0 dan baslayacak biri nereden baslamalidir. bir grup arkadasim ile bu konuyla ciddi ilgilenmek istiyoruz. ama nasil nereden baslayacagimizi bilmiyoruz. nasil bir ders ve arastirma programi izlenmeli.
yardimci olacak ustalara simdiden teşekkürler.
bu arada bu sitede boyle 0'dan egitim iceren bir bolum acilirsa cok sevinirim. ve foruma katilimin da artacagindan eminim.
saygilar...

Arkadaşıma aynen katılıyorum. Bu konuda birşeyler yapılırsa çok memnun oluruz.

matematika

.

a.zorba

sorularınız tam acık olmasada belki bir başlangıc olur ana sayfadaki  pic basic ders notları ete  

http://picproje.com/index.php/topic,4621&highlight=
Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

a.zorba

Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.