Böcek Dinleme Cihazı Yapımı

Başlatan orcunkubilay, 15 Nisan 2013, 18:47:03

metaltrrocker

bende 4 sene önce avea kontörlü hat aldım 4 tl ye.Bu hatlar başkası üzerine açılıp satılıyor.Hala bu tarz satılıyormu bilmiyorum

t2

Hat sahibinin haberi, rızası yoksa suçtur.  diye düşünüyordum fakat galiba doğal bir durummuş itiraz olmazsa serbest gibi.

Alıntı Yap...telefon hatlarının eski abonelerine de kullanıcı adına yapılan bu kayıt işlemine itiraz hakkı tanındı. Ancak 1 Ekim 2014 tarihine kadar itiraz etmeyen eski abonelerin telefon hattı üzerindeki hakları ortadan kalkacak.

Alıntı YapBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), abonelik sözleşmesi bir başkasının üzerine olan cep telefonu hatlarını kullananlara, isterlerse 1 yıl içerisinde hatları üzerlerine almalarını bildirdi.

BTK mobil telefon hizmetlerini başkası adına yapılan abonelik sözleşmesi ile kullananların söz konusu hatları kendi üzerlerine kaydettirmeleri için gerekli abonelik işlemlerinin yapılması amacıyla "Aboneliğin Güncelleştirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar" kurul kararı yürürlüğe girmesini onayladı.

RaMu

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 30 Nisan 2013, 16:48:53

gizli ilimlere bilimlere becerin yetiyorsa cinlerle de aynı şeyi yaparsın ama sonun nolur bilmem :D

Zengin olurum başka ne olacak, şu kadar cinim var size gayipten haber verecem ama paraya ihtiyacım var deyip milleti yerim ne olacak, cinden periden akıllı adama zeval olmaz.

Adınıza kayıtlı hatları öğrenmenin yolunu  yeri gelmişken merak edenler için belirteyim, öncelikle halihazırda adınıza kayıtlı elinizde bulunan bir hat olması lazım sonrası linkte https://hat-sorgulama.btk.gov.tr/
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

trinity

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 30 Nisan 2013, 19:35:18
bende 4 sene önce avea kontörlü hat aldım 4 tl ye.Bu hatlar başkası üzerine açılıp satılıyor.Hala bu tarz satılıyormu bilmiyorum

Başkasının üzerine olan hatları kullanmak suç değil ama bu hatlarla yapılacak yasa dışı faliyetlerde cezanız ikiye katlanır ve ceza indirimide alamazsınız.

fatihlee

Everything for PicProje

ylmz

Alıntı yapılan: t2 - 30 Nisan 2013, 18:41:24
sen aldın mı ki?

benim hazır kartım var. kimlikle aldım.
Kimliksiz almış olmasam burda boş boş konuşmam ? şu an kullandığım hat faturalı o ayrı bir konu tabiki ama bu şekilde simkartlar bol miktarda bulunuyor sen çık biraz dolaş :)
Regülatör Dns Trafo | Regülatör | Redresör | Ups