Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

8051 SORU VAR YARDIM!!

Başlatan freegx, 18 Haziran 2013, 22:42:13

freegx

8051 de 4 tane sorularım var ve bana yardımcı olabilicek birisi varmı acaba?? para falan mühim değil ACİLL lazım ve
https://www.facebook.com/ugurcan.acan den de ulaşabilirsiniz banaa

Kabil ATICI

8051 üzerinde 2001'den beri çalışmışlığım var ama asm ile. Facebookla pek bağlantım yok...
Nasıl yardımcı olabilirim?
ambar7

muhittin_kaplan

Yanlış Adres.
Böyle Sorulara Pek Cevap Alamazsın.

freegx

haklı olabilirsiniz ama 8051 ile uraşmış bi usta sadece bunları yapar zaten ;)

muhittin_kaplan

yenisin, hoşgeldin.
ama burada yani bu forumda projeni biryere getirmeden, biraz kod yazmadan, şema çizmeden "bunu nasıl yaparım" gibi sorular genelde havada kalır. "Öğrenci bu Ödevini yaptıracak bize" algısı yaratırki genelde doğrudur. Hiçkimse zamanını ayırıp böyle birişi kalkışmaz.

freegx

daha fazla uzatmıycam. Buyüzden insanlık öldü işte... Hazıra kondugunu düşünüyosun ama herşeye kafan çalışcak die bişey mi var? Ben anlamıoyorum bu olayı ve yardım istiyorum senin düşüncendeki insanlar insanlık ölmüş dedirtiyo öğrenciyede bunu bilin...

Hee bu arada zaten var yardım eden  ;)

İNSANLIK ÖLMEMİŞ DAHA

Maxim

ne uyanik seysin sen boyle
birde konuyu insanliga bagladin ya pes yani
bilki karsindakiler saf degil

tenezzul edip soruyu formulu yazma zahmetinde bile bulunma
resmini cek koy ohh belki birkac tane yardim eden olur bende ne guzel isimi gorurum. yardim etmeyenlerede insanlik olmus derim biraz daha gaz veririm...

hata bizdeki senin basligini onaylamisiz.
bu forumda normalde bu tarz basliklara yardim edilmez.
calis ugras takilirsan bize gel..
yok oyle bolluk

muhittin_kaplan

Arkadaş bunu Bana Özel mesaj Olarak Atmış. Ben Kötü Birşey mi Şöylemişim ? Herşeyi kıçından anlar olduk.
(KIÇ kelimesini Denizcilikte Kullanılan Anlamıy ile yazdım.  :P)

Alıntı Yapdaha fazla uzatmıycam. Buyüzden insanlık öldü işte... Hazıra kondugunu düşünüyosun ama herşeye kafan çalışcak die bişey mi var? Ben anlamıoyorum bu olayı ve yardım istiyorum senin düşüncendeki insanlar insanlık ölmüş dedirtiyo öğrenciyede bunu bilin...

Hee bu arada zaten var yardım eden 

İNSANLIK ÖLMEMİŞ DAHA

freegx

valla nasıl düşünürseniz düşünün.

Okadar çok uraştım ki pes ettim resmen k.bakmayın ister kıç tarafı ister iskele tarafı farketmez siz ben nerden anlıyosanız ordan anlamışsınız.

Yapamamak bukadar kötü bişey değil, uraştım ama olmuyo çakmıyorum yazılımdan.. Şunu da bilin öğrenciliğinizde sizinde anlamadığınız olmuştur bunu nasıl çözdünüz?? VAHİ mi geldi??

Bende sizin yaptığınızı yaapıyorum ama yanlış anlaşılıyo, tekrar söylüyorum uraşmıyo değilim uraşıp yapamama benimkisi