Yapıştırıcı Önerisi - Plexi Glass'a Motor

Başlatan ttg, 07 Ağustos 2013, 15:32:55

galenga

Alıntı yapılan: ttg - 07 Ağustos 2013, 20:06:42
@galenga az önce şu bebekler için satılan ıslak mendil ve 505 ile dediğinizi yaptım. Elimle bütün kuvvetimi uyguladım ayıramıyorum müthiş bir şey bu. Yalnız yaparken nefes alınca ister istemez az da olsa koklanıyor. Bunun zararı ne durumda ona göre eczaneden bir doktor maskesi alayım.

valla hocaö Allah sizi inandırsın biz bu yöntemle demiri yapıştırdık demir dediysem 2-3 mmlik saç falan büyük parçalar değildi ama kısa süreli idare eden işlerde veya çok önemli olmayan işlerde çok iyi bir yöntem , yeniden söylüyorum yldzelektronik  'in  buluşudur , zararı nedir bilmiyorum ama kolonyalı mendili çok tutuğunuzda ve üzerine fazla fazla yapıştırıcı atınca baya duman falan çıkıyor biz biz ara korktuk patlıcak diye :D ama dumanı illaki bir zararı vardır , ben evde delinmiş su borularını yama yaptım :D kokusuda dediğiniz gibi illaki çektik ama pek birşey olmadı , bence maskeye gerek yok sadece nefesinizi tutun , ama gözlerinizi de koruyun çünkü hiç araştırmadım mendilin kimyası ile yapıştırıcını kimyasını fakat baya bir tepkime oluyor galiba, sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu , eskiden bilindik yöntem japon yapıştırıcısı üzerine yemek sodası dökerdik öyle tuttururduk birşeyleri şimdi benim için yerini bu aldı ;)

X-Fi

SUNFIX denen alman malı bir karışım var geçenlerde motosikletimin aliminyum ayak barikatını yapıştırdım donduğunda demir kadar sağlam oluyor bilginize.
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

OG

Evde kornijin vidaları (dubelleri) yuvalandığı sıvasını dağıtmış, koptu düştü. Farklı bir yere delik delmek, ortalığı toztoprak yapmak gibi şeyler zor geldiğinden mahallemdeki hırdavatçı arkadaşı biraz da laf olsun diye aradım, "yokmu şöyle sihirli bir şey delik delmekten falan kurtaracak" gibi, "abi var, gel hemen vereyim" deyince pek de inanasım gelmedi, çünkü yapışacak yerlerin bir yüzeyi sıva (beton, ne diyorsanız işte), bir yüzü plastik kornij. Uyum problemi çıkar diye düşündüm. Bu çekincemi de kendisine söyledim. Soğuk silikon tarzı bir şey verdi, yapıştır, donsun, sonra istersen barfiks çek gibi de laflar ederek gönlün rahat olsun muhabbetleri.  Aynen de dediği gibi yapıştı. Santimetrekarede 30kg taşır gibi bir şeyler yazıyor üstünde. Marka falan hatırlayamadım, tübün geri kalanı evde. Lazım derseniz eve gecince bakayım.

Edit
Bizde artık jeton gec düşüyor,  ara tekrar iste kendisinden demi.
Whatsapp ile gönderdi resmini
"Şeffaf ve beyaz rengi var" diye de eklemiş

10 santimetrekareye 320kg imiş, düzelteyim.

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

JOKERAS

OG usta,Sıvı Dübel diye geçiyor.
Deliğin içine sıkıyorsunuz, biraz sonra reaksiyona girip ısınıyor ve taş gibi oluyordu.
Polyester gibi bir şey.
https://www.youtube.com/watch?v=tivzGy6O0WM

OG

Üste ekledim, farklı bir şey. Deliğe değil öpüşen yüzeylere. Plastik kornij ile sıva yüzeyine.

http://fixall.be/tr/products/fix-all-high-tack-6
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Zoroaster

Seytan deliginden kacti.