MAC PRO imalat videosundan kisa kesit

Başlatan z, 28 Ekim 2013, 23:25:26

z

Neden Ruslarin kaba teknolojik urunlerine para verip almiyorsun?

Neden elmas islenip mucevherlerde kullaniliyor? Elmas islenmese para etmiyormu? Neden islenmemis elmasi kolyede kullanmiyorlar?

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

mistek

Tartışmaya müsait olmayan konular. Estetik göreceli kavram. Amacım sadece internette gezinmekse uzun pil ömrü istiyorsam birazda hoş gözüksün daha taşınabilir olsun istiyorsam gider Macbook alırım. (Msi kullanıyorum)
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

MC_Skywalker

Bence marka vb. takılmak yerine üretiicinin bize satış sonrası verdiği desetek bence önemli. 

HTC Desire HD telefonun 14. Ayında garantisi içi deyken üretici yeni android OS desteği vermeyeyeceğini açıkladı. Üstelik bu ürünü amiral gemisi etiketiyle allayıp pullayarak satmıştı.

Neyse zengin malı züürtin çensini yorar deiyerek, biz nasıl böyle bir ürünün üretiriz yada geliştirmek için neler yapabiliriz.

gumush

Alıntı yapılan: fatih6761 - 03 Kasım 2013, 22:32:34
Hocam Apple'ın ne farkı var ki? Microsoft'un Windows ile aldığı paranın bilmem kaç mislini Apple bilgisayarlarından çıkarıyor.
Bir şu ürüne : MSI
bir de şu ürüne bakın : Apple
Yaklaşık aynı fiyat. Düşünün bir kez, bu paraya hangisini alırdınız?
(Not : İnce, estetik diyen kişilere soruyorum, nedir bu "ince" derdi, çantaya mı sığmıyor? Estetik olunca ne oluyor, resmini mi yapacaksınız?)

Hmm. Iki urun arasinda kiritik bazi farklarda var bunlardan biri isletim sistemi , digeri retina ekran. Bu ikisi goz ardi edileceyecek farklar.Daha once retina kullanmis olan var ise farki daha iyi anlatabilir.
Hikmet Gumus  izmir

Mr.Java

Fiyat konusu tabi ki uçuk.Fakat laptoplardaki alaminyum kapak tasarımı apple notebooklarda çok hoş duruyor.

Okan AKÇA

apple hayranı olmasamda "A" dan "Z" üretim budur...