İnternetsiz Web sitesinde gezinebilmek mümkün mü?

Başlatan yldzelektronik, 18 Kasım 2013, 11:12:26

polleme

Alıntı yapılan: mistek - 19 Kasım 2013, 13:40:25
Sadece tek sayfayı indirmek için ne yapıyoruz hocam?

Tek sayfa için bu programa ihtiyacınız yok, Explorer'da File -> Save As yapıp mht uzantılı olarak kaydedin, tamamdır. Alternatif olarak PDF yazıcısında PDF olarak ta alabilirsiniz.

yldzelektronik

Alıntı yapılan: polleme - 19 Kasım 2013, 13:26:54
Teleport'ta File-> New Project Wizard -> Duplicate a web site seçeneğine gideceksiniz, oradaki link boşluğuna bana gönderdiğiniz linki değil, aşağıya kopyaladığım linki yapıştırın. Yani bir sayfa linki değil, web sitesinin ana linki kopyalanacak. Oradaki 3 rakamını da 5 yapın ve indirmeye başlayın. 300 civarı dosya indirecek, toplam 3 MB civarı. Bittikten sonra indirdiğiniz klasöre gidip "index.htm" dosyasını çalıştırın.

http://www.htmldersleri.org/

Yahu sorun ben de mi?

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3170/es0g.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

polleme

Benim dediğim yerden dediğim linki kullanarak indirmeniz gerek. Şimdi tekrar tüm siteyi indirdim. Hata almıyorum.

Teleport'ta

File -> New Project Wizard -> Duplicate a website, including sub directory -> link ve 5

yldzelektronik

Alıntı yapılan: polleme - 19 Kasım 2013, 16:12:38
Benim dediğim yerden dediğim linki kullanarak indirmeniz gerek. Şimdi tekrar tüm siteyi indirdim. Hata almıyorum.

Teleport'ta

File -> New Project Wizard -> Duplicate a website, including sub directory -> link ve 5

Aynı hatayı almaya devam ediyorum.Yalnızca Dublicate a web site, including directory structure  yazıyor.Onu seçiyorum. Linki yazıyorum, 5 yapıyorum.Everything seçili, aşağıdaki pasword kısımları boş.İleri diyorum.Belgelrime tgg uzantısıyla dosya kayıt ediyor.Sonra start ikonuna tıklıyorum.Biraz bekliyorum 20 sn en fazla resimdeki ekran çıkıyor.
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

polleme

Kullandığınız Teleport'la ilgili bir sorun da olabilir, bende Teleport Pro v.1.68 var. Şimdi aynı siteyi tekrar indirdim ve size e-posta ile gönderdim. Kontrol edebilirsiniz. Buraya ekleyecektim, ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

yldzelektronik

Alıntı yapılan: polleme - 19 Kasım 2013, 16:49:53
Kullandığınız Teleport'la ilgili bir sorun da olabilir, bende Teleport Pro v.1.68 var. Şimdi aynı siteyi tekrar indirdim ve size e-posta ile gönderdim. Kontrol edebilirsiniz. Buraya ekleyecektim, ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Sizinkisi ile aynı sürümü indirdim ancak farklı bir sitede yine aynı durumu yaşıyorum.Rica etsem indirebilir misiniz?

http://www.yildiz.edu.tr/~bayram/sgi.htm

polleme

İndirdim, o da güzel çalışıyor. Zipleyince 55 MB oldu, e-maille gelmez, dropbox vs bir yere yükleyip link vereceğim.

mesaj birleştirme:: 19 Kasım 2013, 20:18:07

Link şu:

https://www.dropbox.com/s/1iezsymxrkocvqo/yildiz.rar

unknownperson

Alıntı yapılan: polleme - 19 Kasım 2013, 16:12:38

Teleport'ta

Merhaba ben bu programı ilk defa kullanacağım bir siteden indirdim yükledim lisansta yaptım. Şimdi dediğiniz gibi adımları izledim link kısmına https://www.picproje.org/ yazdım 5 yaptım ama sitenin sadece anasayfasını indirmiş diğer sekmelerine giremiyorum ? 36 dosya iniyor.

polleme

Teleport her sitede aynı verimle çalışmıyor. Bazı sitelerde sadece tek sayfa indirebiliyor. Başka sitelerde çalışıp sadece picproje'de çalışmıyorsa başka bir yöntem denemek gerek.

Gökhan BEKEN

Bu arada resime bakınca farkettim de, ben de avatarlar görükmüyor, siz de nasıl görüküyor?
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

Kabil ATICI

Sanırım arada bir avatarlar sıfırlanıyor.  Site geliştirilmesi ile ilgili bir durum sanırım.
Bir de kendi forum profilinize girdiğiniz zaman önceki avatarınız ile ilgili link silinmiş olup sıfırlıyor... Sanırım bir bug.
ambar7

Gökhan BEKEN

Hayır hocam sıfırlama konusunu malum ama, bende hiç bir kimsenin avatarı görükmüyor. Ben avatar olayını komple kaldırdılar sanmıştım ama @yldzelektronik arkadaşın paylaştığı fotoğrafta avatarlar görüküyor.
Konu dışına çıktığım için kusurabakma @yldzelektronik.

Kabil ATICI

Profil ayarlarından
Görünüm ve tasarım alt başlığında
"Diğer kullanıcıların avatarlarını gösterme." seçmiş olma ihtimaliniz var mı?
Çünkü benim şu anda avatarım var ve kullanmaktayım.
ambar7

Gökhan BEKEN

Alıntı yapılan: ambar7 - 01 Temmuz 2014, 23:02:28
Profil ayarlarından
Görünüm ve tasarım alt başlığında
"Diğer kullanıcıların avatarlarını gösterme." seçmiş olma ihtimaliniz var mı?
Çünkü benim şu anda avatarım var ve kullanmaktayım.
Haklısınız, ben öyle bir seçenek var mı diye bakmıştım ama dikkatimden kaçmış. Siz deyince tekrar baktım ve gördüm. Şu an görüküyor. Teşekkürler. Bu arada o ayar nasıl bozuldu anlamadım, ben değiştirmemiştim.