General Mobile Discovery Tavsiye eder misiniz?

Başlatan LukeSkywalker, 16 Aralık 2013, 21:37:56

LukeSkywalker

brkoyldg

Başarılı bir telefon , samsung s3 ayarında bir telefon diyebilirim kullanan arkadaşlarım mevcut ve memnunlar.(Hatta s3 ten iyidir diyebilirim )  :)

erolca

eroool

krmtpc

Her ne kadar fakir S3 'ü deseler de  :) gayet kullanışlı ,  özellik ve donanım ve hatta fiyat olarak S3'ü geride bırakacak bir telefon. Çift sim kart desteği var , hafızası 4GB ama sd kart desteği ile artırılır sıkıntı yaratmaz normal kullanımda.

gevv

birde radyo sorunu olmasa   radyosu varmış ama  kapalı   uygulama ile açılıyor  oda sorunluymuş 

icais

F/P açısından çok iyi bir cihaz. Eğer maddi olarak daha da açılırım derseniz şuan piyasada LG G2 nin üstüne cihaz yoktur. Hem F/P açışından hemde diğer Özellikler açısından çok başarılıdır.

Eğer 600TL nin üzerine çıkmam derseniz GM Discovery bu fiyat skalası için biçilmiş kaftan.

LukeSkywalker

Apk yükleyip radyoyu sorunsuz kullandigini soyleyen onlarca kişi var.

engerex

4 ve 16 GB seçeneği var. S3 ten iyi demek doğru olmaz. Ama s3 parasına 2 GMD alınıyor. :)
Ekran, web, oyun performansı gayet iyi. Aynı fiyata satılan S3mini yanında 300TL ilk cihazlar gibi kalıyor.
Beni tatmin etmeyen 4GB versiyonu kullanmam ve (diğer cihazlarla karşılaştıramam) batarya performansı. Webde sürekli geliyorum, bana yetmiyor.

mesaj birleştirme:: 16 Aralık 2013, 23:04:54

2 radyo uygulaması var. Biri cihazla gelen storeOID ile yükleniyordu. TRT bandrolu olmadığı için kaldırmış olabilirler. Sorun değil webden yükleniyor. Birde harici geliştirilen radyo var. Bunlara internet gerekmiyor.

gevv

Alıntı yapılan: LukeSkywalker - 16 Aralık 2013, 22:56:44
Apk yükleyip radyoyu sorunsuz kullandigini soyleyen onlarca kişi var.

evet  bir o kadarda  sorunlardan bahseden var işin kötü tarafı uygulama google playda yok yapan kişinin siteside kapanmış  yedekler webde dolaşıyor ama ne kadar güvenli olur ne olduğu olacağı belli değil

bir yakınımıza alacaktık  fiyat performans süper ama  radyo işi bozdu :)

mir_as82

mdargut

Alıntı yapılan: gevv - 16 Aralık 2013, 23:08:20
evet  bir o kadarda  sorunlardan bahseden var işin kötü tarafı uygulama google playda yok yapan kişinin siteside kapanmış  yedekler webde dolaşıyor ama ne kadar güvenli olur ne olduğu olacağı belli değil

bir yakınımıza alacaktık  fiyat performans süper ama  radyo işi bozdu :)

Hocam yukarıda ergenex ekran görüntüsü paylaşmış. Şimdi kontrol ettim google playde DİSCOVERY FM RADYO diye aratınca çıkıyor. İnanın başlarda dağıtılan orjinal radyo uygulamasına bin basar. Arayüzü çok güzel programın, hergün dinliyorum hiç bir sorun çıkmadı.
Bende 16GB versiyonu var. Telefonun tek beğenmediğim yanı simsiyah telefona bembeyaz kulaklık koymuşlar  ;D gerçi kulaklığın basları filan gayet güzel ama rengi beyaz işte.

engerex

Radyo için şu http://www.pittech.net/discovery-fm-radio/
Yada orijinal radyoyu isteyen varsa yedek almıştım, upload edebilirim

mesaj birleştirme:: 16 Aralık 2013, 23:30:21

Radyo uygulamasının Google playdeki çalışmıyor etmiyor yorumlarına aldanmayın. Millet S4 te kurmaya çalışmış. GMD ve türevleri harici çalışmaz.

mdargut

Alıntı yapılan: engerex - 16 Aralık 2013, 23:25:42
Radyo için şu http://www.pittech.net/discovery-fm-radio/
Yada orijinal radyoyu isteyen varsa yedek almıştım, upload edebilirim

mesaj birleştirme:: 16 Aralık 2013, 23:30:21

Radyo uygulamasının Google playdeki çalışmıyor etmiyor yorumlarına aldanmayın. Millet S4 te kurmaya çalışmış. GMD ve türevleri harici çalışmaz.

Hocam hazır sizi yakalamışken sorayım :) Müzik çalar olarak tavsiye edeceğiniz bir program var mı? Orjinalin sesi, çalması güzel ama klasörleri tarayıp bütün sesleri göstermesi beni biraz rahatsız ediyor. Navigasyon programının seslerini bile listelemiş, boşuna kalabalık.

sadogan

Bende almayı düşünüyorum ama
wifi GPS ile kötü yorumlar var iyi olmadığı söyleniyor birde şarj soketi
sorun çıkarıyormuş kullanan arkadaşlar wifi ve GPS şarj soketi ile ilgili
düşüncelerini paylaşa bilirlermi.
http://www.vitrindenal.com/discovery16gb#0

engerex

GPS uzun zamandır kullanmıyorum. Modem alt katta. Dip odalarda çekmediği bir iki nokta var. Başka cihazla karşılaştırmadım.
Şarj soketi ile henüz bir sorunum olmadı.

Bana göre bir eksik de USB org yok. Sonradan eklenmiyorda.