Bluetooth 4.0 modül önerisi

Başlatan yamak, 04 Ocak 2014, 13:28:41

yamak

Alıntı yapılan: SpeedyX - 09 Ocak 2014, 09:56:34
Arkadaşlar,

HuaMao marka HM-10 Modülü için 5.5$ / adet fiyat aldım.

Bu modül hem Iphone hem de android ile haberleşebilecek değil mi? Peki HC-05 modüllerle de HM-10 arasında haberleşme kurulabilir mi?
Hocam kurulamaz galiba.Çünkü Bluetooth Smart ile ancak Bluetooth Smart ve Bluetooth Smart Ready iletişim kurabilir.

olemiss

Alıntı yapılan: SpeedyX - 09 Ocak 2014, 09:56:34
Arkadaşlar,
HuaMao marka HM-10 Modülü için 5.5$ / adet fiyat aldım.
Bu modül hem Iphone hem de android ile haberleşebilecek değil mi? Peki HC-05 modüllerle de HM-10 arasında haberleşme kurulabilir mi?

Forumla ilgili bir konu dikkatimi çekti.  Kullanıcıların çoğunluğu başlığı okuyup, cevabı bulmak zahmetine katlanmak istemiyor.  Sorularına doğrudan, hazır, anında, şimdi, hemen cevap istiyorlar.  Örnek: Bu sorunun cevabı yukarda detaylı olarak verilmişti.

Kaldı ki, hayır diye kısa bir cevap ne işe yarayacak?  Neden konuşamıyorlar?  Cihazın üzerinde Bluetooth yazıyor?  Kullanıcı bu soruların cevabını merak etmiyor mu?

Yazılım Mühendisi, Çevirmen.

eap

Alıntı yapılan: Ersin - 04 Ocak 2014, 18:19:09
Demek o yüzden diğer modüllerden pahalı.Daha önce HM10 almıştım bir sıkıntı çıkmadı , diğerlerini alınca haberleştirmeyecekmiyiz demek oluyor , hepsi o şekil programlıdır diye hiç araştırmadım .
Speedy 3 ten bulursan haber ver , o paraya herhalde 3k adet almak lazım. :)
Selam, elinde HM10 olan varsa bana satabilir mi. Bana acil HM10 lazım. Ya da stoğunda HM10 olan bir firma biliyor musunuz? Bayağı aradım yok.