Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

Yandexin kaldırılması

Başlatan kudretuzuner, 24 Nisan 2014, 22:33:30

kudretuzuner

Merhaba,
Arkadaşlar neronun free bir yazılımını indirdim bu arada yandexi de kurmuş bir türlü silemiyorum.Nasıl silebilirim.Google Chrome kullanmak istiyorum bir türlü olmuyor.Teşekkürler.(denetim masasından internet seçeneklerini falan denedim.)
Amatör

polleme

Denetim masasından Program Ekle/Kaldır seçeneğine baktınız mı? Bir program kuruldu ise o listede gözükmesi gerek.

kudretuzuner

Alıntı yapılan: polleme - 24 Nisan 2014, 22:41:15
Denetim masasından Program Ekle/Kaldır seçeneğine baktınız mı? Bir program kuruldu ise o listede gözükmesi gerek.
Merhaba,
Yok arkadaşım yok aradım bulamadım belki gizlemişlerdir diye win dosyasına falan da baktım farklı isimle mi kaydetmişler bilemiyorum.Sinir oldum.
Amatör

polleme

Bazen bir yazılım farklı isimle listede yer alabiliyor. Yazılım ismi yerine firma ismi gibi.

Kabil ATICI

Google Chrome eklentileri içine de kuruyor, araçlar bölümünde biraz düzenleme yapmanız(ayarlar), bazı eklentileri kaldırmanız gerekebilir.

Google Chrome program "özelliklerden" (farenin sağ tuşu basılı iken özellikler)  açılan özellikler bölümünde dosya yoluna bazen ekleme yapıp oradan da çalıştırabiliyor.
ambar7

Tesla.25

Sırf bu yüzden Yandex 'e gıcığım, kullanmaktan vazgeçtim, benim de başıma gelmişti.

Abi bunları kaldırmak için tek bir yöntem yok. Tarayıcıya göre çeşitli yöntemler var. 
Haddim değil ama nacizane tavsiyem, Google 'da "yandex kaldırma" gibi aramalar sonucu, size uygun olan çözümü  uygulamanız. Bu durumda muzdarip yüzlerce kişi var.

engerex

Kaldırmak istediğin yandex browser mı, yandex elements mi yoksa google chrome yüklenen eklenti, anasayfa ve arama motoru mu?

kudretuzuner

Merhaba,
Yanıtlarınız için teşekkür ederim.PC'nin ve de arama motorlarının hepsini kurcaladım."Yandex"yazan tüm yazılımları sildim yeniden başlattım.şimdilik görünmüyor.Her bahar bir temizlik yaparım olmazsa format zamanı da geldi artık.
Amatör