İş yerine topraklama ölçümü yaptıran var mı?

Başlatan musti463, 31 Ağustos 2014, 17:59:10

musti463

İş yerine topraklama ölçümü yaptıran var mı?
Mustafa Emir SADE

yusufburak

Çalışmakta olduğum fabrikada yapıldı ama ne oldu ne olmadı bilmiyorum. EMO aracılığı ile yapıldı.
Öğretici aranıyor :)

musti463

Kaç makina vardı vede ne kadara yapıldı öğrenebilirmisin bi zahmet
Mustafa Emir SADE

erkan614

ben bizim dükkana yaptırcam bitince haber veririrm

musti463

Mustafa Emir SADE

Andromeda

Fiyatı ölçümü yapacak olan bilir.. EMO ya tesis bilgilerini verin söylerler.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Klein

musti463

Mustafa Emir SADE

Klein

Ölçüm noktası kaç tane bilmiyorum.  yaptıklarında atölyede değildim.  Daha doğrusu atölyede kaç piriz var onu dahi bilmiyorum :) 
ben genelde  kendi inimde çalışıyorum.

Andromeda

Alıntı yapılan: Klein - 22 Ekim 2014, 19:00:12
Ölçüm noktası kaç tane bilmiyorum.  yaptıklarında atölyede değildim.  Daha doğrusu atölyede kaç piriz var onu dahi bilmiyorum :) 
ben genelde  kendi inimde çalışıyorum.
TSE den kaç gün sonra  geldiler ölçüm yapmaya?
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ahmet_zxc

topraklama öçümü ana panodan toprağa yapılması gerekmiyormu? herbir prize topraklama ölçümü diye birşey varmı?

biz tse hizmet yeri yeterlilik belgesi için yaptırmıştık.

herhangibir elektrikçi yapabiliyor. bir toprak meğeri olması yeterli. birde mühendis imzası lazım..

MC_Skywalker

Bizim fabrikada yaptırdığımızda tüm Alçak gerilim panalorını ölçmüşlerdi.