Fandan tablet platformu yaptım, hazır olanı var mı?

Başlatan Andromeda, 02 Eylül 2014, 17:23:55

Andromeda

epey işe yarıyor belge döküman okurken, çünkü ısınma ortadan kalkıyor
elde olan malzemelerle yapıldı,12 volt 12 cm fan,pleksi parçası, mini menteşe, 4 mini cıvata, 2 tane DVD içinden çıkan plastik damper,pil kutusu.
Şimdi eski telefon defterininin dış kılıfından bir tane yapmayı düşünüyorum ,aynı zamanda kılıf olur..
ince mini 5 v fan var ama pil olayı düşündürüyor, ince Lİ-İOn pil var fakat beslemesi , şarjı ayrı dert olur, hazır devre yok,
belki eski telefon devresi olabilir.olmazsa  2 tane ince kalem pil kullanırım.
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

t2

Tablet platformu ne yav?
Tabletin soğutmaya ihtiyacı oluyor mu ki?
Hangi tablet bu? eğer oluyorsa ezip atarım daha iyi. güzel olmamış.

Andromeda

Güldürdün beni..veya ben seni güldürdüm ;D
nasıl tarif edeyim, tableti üstüne koyup kullanıyorsun..
şarj esnasında veya kullanırken hafif ısınıyor, ucuz tablet bu, IPAD falan değil ki.. :)
ısınmaması mı lazımdı..?
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

t2

Gülmen kızmandan daha iyi tabi. Tablet denen şey fazla ısınmadığı veya ısınması sorun olmadığı için fan eklenmemiş üründür diye zannetmekteyim.

LukeSkywalker

erkan614