Kart Montaj Konusunda

Başlatan turkbey06, 09 Eylül 2014, 06:54:21

turkbey06

Arkadaşlar merhabalar, Ben minimum 50 maximum 105 dip malzemesi olan 500 adet muhtelif kart montajı yaptırmak istiyorum bu işi fason olarak nerelerde yaptırabilirim? evde yapanlar varmı? fiyatlar nasıl hesaplanıyor? Şimdiden teşekkürler

skara1214

evde yapanlar var kartın boyutuna göre(malzeme sayısı) fiyat veriyorlar. Yok kaliteli olsun dersen ankarada  verap var öneririm pahalı ama çok temiz iş yaparlar
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

Melih1802

Benimde dizgi yaptırdığım evinde yapan bir yer var. Fiyatları gayet makul.

Fiyatlandırmayı kartı görüp ona göre veriyor. Dikkatli ve özenliler hiç hata yapmadılar. Kartların bana fotoğraflarını at görsün fiyat versin.

salim ALTIN

Merhaba.
Hangi ildesin.
Firmalar var işi bu olan. Ome elektronik, Karizma elektronik , Teknotel mesela.
Birde daha küçükler var. Yetkin elektronik. Barış bey, 0532 622 82 31 konuşun fiyat alın.
İnsanlar 3 guruba ayrılırlar. 1- Birşeyler yapıp üretmeye çalışan küçük bir gurup. 2- Birşeyler yapanları hayranlıkla ve takdirle izleyen büyük bir gurup. 3- Hiç birşeyden haberi olmadan yaşayan devasa yığınlar....

oguztkn

merhaba ben iü endüstri müh. öğrencisiyim ve dizgi işi yapmaktayım yaklaşık 4 senedir bu işlerle uğraşıyorum.Karaköyden de aldıklarım var.üzerinde 60 malzemeli olanlara kadar yaptım.bu işlerle kendi harçlığımı çıkarıyorum.bendeki standart tüm malzemeler aynı şekil yani dirençlerin renk sırasına kadar tüm plaketlerde aynı şekilde dizmek.Görüşmek isterseniz mesaj atabilirsiniz....

İyi Günler İyi Çalışmalar

muraterkan55

Merhabalar evde dip malzeme montaj işi veren var mı bende yapabilirim var mı bildiğiniz yönlendirebleceğiniz?

dizgiciolmak

Alıntı yapılan: oguz1993 - 09 Eylül 2014, 13:03:08merhaba ben iü endüstri müh. öğrencisiyim ve dizgi işi yapmaktayım yaklaşık 4 senedir bu işlerle uğraşıyorum.Karaköyden de aldıklarım var.üzerinde 60 malzemeli olanlara kadar yaptım.bu işlerle kendi harçlığımı çıkarıyorum.bendeki standart tüm malzemeler aynı şekil yani dirençlerin renk sırasına kadar tüm plaketlerde aynı şekilde dizmek.Görüşmek isterseniz mesaj atabilirsiniz....

İyi Günler İyi Çalışmalar

Merhaba arkadaşım

Konuyu merakla okudum yorumlar çok hoşuma gitti. Özellikle sizin yorum beni çok heyecanlandırdı. Endüstriyel elektronik mezunuyum. Yaptığın işi bende yapmayı düşünüyorum. Eğer vaktiniz olursa bana lütfen ileti gönderin. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Email adresim youngturk24@gmail.com

Size iletişim bilgilerini paylaşacağım.

Yakup