Ynt: cam 350 programi istegi

Başlatan Karamel, 19 Eylül 2014, 16:13:45

Karamel

merhaba. cam 350 programini nereden indirebilirim? google da arastirma yaptim ama viruslu olup olmadigina guvenemedim. virusler ile basim cok cabuk belaya giriyor. mumkunse sizin indirip kullandiginiz yerden download yapmak isterim.

mesaj birleştirme:: 19 Eylül 2014, 18:19:57

buradan indirdim http://www.fiberdownload.com/Transfer/CAM350/19212 crackinide buradan indirdim http://downloads.ziddu.com/download/11723272/DownStream.CAM350.v10.0.1.314.Crack.rar.html/eng sanirim linklerde virus yok. bir ustad daha kontrol ederse cok iyi oldur. zira indiren arkadaslarin bilgisayarlarina zarar vermek istemem....

baran123

2. verdiğin link de sadece 2 tane dll var üsttekinde sıkıntı yok gibi indirebilirsin :)

Karamel

hocam o dll leri c de kuruldugu yerin icersine kopyalayinca full oluyor.

zeka43

Daha önce çinde pcb yaptırmıştım aynı firmaya tekrar başka yeni bir gerber gönderdim adam bana bu sefer CAM350  açılmıyor demiş anlamadım ne iştir, kendine de sordum hatta ares ile nasıl gerber aldığımı da yazdım bakalım ne diyecek.?

zeka43

Arkadaşlar neden bana cevap veren yok acaba. daha önceki gerberlerden sorun çıkmıyor du nedir acaba yardımcı olabilirmisiniz neyi yanlış yapıyorum.
Ares output -> Gerber / Excelleon output..
cadcam output  RS274X
Ok
ama karşı taraf açamıyoruz diyor

Karamel

hocam memlekete geldigimden foruma duzenli olarak giremedim. hocam gerber dosyalarinizi http://www.gerber-viewer.com/ buradan okutup acabilirsiniz. benim bilgisayarimda suan cam350 yuklu. isterseniz gerber dosyalarinizin acilip acilmadigini kontrol edebilirim. yukarida cam350 nin linkleride var. dilerseniz indirip kendinizde kontrol edebilirsiniz. ki bu daha iyi olabilir. hata varsa hemen duzeltirsiniz. ben baksam sadece acilip acilmadigini kontrol edebilirim.

zeka43

Aynı yolla tekrar gerber oluşturdum ve bu sefer ziplemeden başka bir çinliye gönderdim hemen bana resmi ile dönmüş sorun nerde ben de anlayamadım gerçekten, teşekkürler

Karamel

Hocam benzer sorunu bende yasamistim. sonra "bu cinliler aptalmi" gibi bi baslikta acmistim forumda. hocalarim bunun bir sirket politikasi oldugunu soylemislerdi. yani su siralar ellerinde cok is varsa biz az adetli musterileri boyle bekletiyorlarmis. telefondan baglandigim icin bulamadim. forumdan aratip konuyu bulabilirsiniz.

zeka43

Yazınızı okumuştum, ben öyle olacağına pek ihtimal vermiyorum ben epeydir çinliler ile tanışığım meseleyi iyi anlattığına emin olmalısın yoksa adamlar anlamış gibi de yapıyorlar onların işi satmak.

Karamel

hocam bende sizin gibi ayni sorunu yasamistim. file larimi onlinegerberviewer dan kontrol etmistim. acamiyoruz dediler. bende bu programi indirdim. acip, ekran goruntusu gonderdim. yeni dosya gondermedim. haa tamam aciliyormus gibi bir mail yazdilar. normal uretim surelerini(sanirim 4 gundu) azacikta gecirmislerdi. yani durum hocalarimin anlattigi gibiydi. birileri 100 tane. 1000 tane yada daha fazla rakamda pcb yaptiriyorsa. bizim 10 tane ile pekte ilgilenmiyorlar.