Heifer Mini Taşlama ve Gravür Seti 59 TL - BİM 26 Eylül

Başlatan Saruman, 23 Eylül 2014, 20:51:02

Saruman

http://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/mini_taslama_ve_gravur_seti/aktuel.aspx

Motoru çok kuvvetli değil 135 Watt ama bence  o takımlarla 59 liraya değer.

Bilginize.

tekosis

öğrenciler için iyi ama bu işten para kazanmak isteyenler bence daha kaliteli ürünlere yönelmeli.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

Kabil ATICI

1mm'den küçük uçlar için ek mandren gerektirebilir. Elimde buna benzer (yine Bim'den) olan matkap ver 1mm'den küçük uçlarda sıkıntı çıkarıyor. Ek madren gerektiriyor sanırım.

Birde evde kullanım için fazla uygun değil komşular tarafından rahatsız edici bulunabilir. (Elimdeki ürün için söylüyorum)
ambar7

Saruman

Aluminyum sac delebilir mi bilmiyorum ama plastik prototip kutularında iş görür,

uzun süre çalıştırılmayacağından bence gürültü de sorun olmaz, üretmek kolay bir iş değil  :)

Kabil ATICI

Alüminyum evet, saç konusu sıkıntı olabilir. Çünkü o zaman ağır hizmet modelleri gerekiyor. Yoksa matkap kısa sürede hizmet dışı kalabiliyor.
ambar7

Recep METE

Prototip ve hobi uygulamaları için iyi bir şeye benziyor. Madren ucu nereden bulabilirim.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

Firzen

University of Idaho                                  Postdoctoral Fellow

Recep METE

Hocam madren ucunu nerden sipariş edebilirim.(internet üzerinden olmak kaydıyla ) Kaç numara madren olmalı .
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

mir_as82

Ben evde kullanmak için almak istiyorum. Bazen lazım olabilir diye. Almaya değer mi? Arada bir işlem yapmak için alınabilir mi?

t2

Recep METE

Alıntı yapılan: t2 - 24 Eylül 2014, 16:00:31
değmez. almayın.  çöp.

Hocam fiyatı çok uygun, pahalı aletlerden alamayanlar için uyguna benziyor.Evde hobi çalışmaları icin alinabilir.Ben bir tane alacağım. Olumsuz özellikleri varsa burada yazacağım.

mir_as82

Hocam hemen bugün al, işini gücünü bırak bütün uçları dene :)). Bende alırım sonra :)

Kabil ATICI

BİM'deki bu tür ürünler genellikle sınırlı sayıda geliyor, çoğunlukla ilk yarım saat yada bir saat içinde tükenmiş oluyor.
ambar7

Recep METE

Alıntı yapılan: mir_as82 - 25 Eylül 2014, 10:03:16
Hocam hemen bugün al, işini gücünü bırak bütün uçları dene :)). Bende alırım sonra :)

Tarihe baksan anlardın, 26 sinda geliyor.Nedir bu şımarıkĺık, tepeden bakmacılık. Picprojede böyle bir grup var.İnsanın enerjisini sıfırlayan.

Firzen

Alıntı yapılan: semfero - 25 Eylül 2014, 11:42:45
Tarihe baksan anlardın, 26 sinda geliyor.Nedir bu şımarıkĺık, tepeden bakmacılık. Picprojede böyle bir grup var.İnsanın enerjisini sıfırlayan.
Haklısınız.
University of Idaho                                  Postdoctoral Fellow