MAKTEK 2014 Fuarı görüntüleri...Sen nasıl bir fuardın öyle..

Başlatan elekTRofizikci, 19 Ekim 2014, 07:38:24

elekTRofizikci

14 salon, tıkabasa insan, dev gibi ateş saçan makinalar...

Ayaklarıma kara sular indi derler ya... Aynen öyle oldu... 3 kere pit e girdim :) 4 kere telefonumu şarj etmem gerekti :)

450 resim arasından seçtiğim beğendiğim resim ve robotik videolardan oluşan video yayında. İyi seyirler...

(Not: Bugün son gün. Gidemeyenler için bilginize...)

www.elektrofizikci.com da ve
http://youtu.be/tU65s_wSM8E
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

medelog

3d yazıcıları göremedim. 

hatırladığım kadarı ile silikon kalıp uygulaması vardı. Bu kalıp ile     300 adet kadar düşük adetli kutu üretimi yapılabiliyormuş.   Siz çizimi veriyorsunuz onlar basıyor.

Yaptırmayı düşünüyorum , ama önce kutu çizimini  yaptırmam gerekli.  yaptıran veya bu işi yapan arkadaşlar varsa tecrübelerini  paylaşabilirler.

Onlarlada çalışabilirim.
"Gezdim Halep ile Şamı, Eyledim ilmi talep, Meğer ilim bir hiç imiş, İllâ edep illâ edep. " Yunus EMRE

elekTRofizikci

vardı olmaz mı kaç tane hemde...   
ben artık herkez alıştı diye önemseyip eklemedim çok foto. 1 tane falan ekledim...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com