XELTEX Superpro3000U 64bit sıkıntısı.

Başlatan Melih1802, 26 Ekim 2014, 20:16:30

Melih1802

Bilgisayarımda Win7 32 bit yüklü. Bunu formatlayarak 64bit kuracağım.
Beni engelleyen tek şey halen kullandığım XELTEX Superpro3000u cihazımın sadece 32bit sürücüsü olması.

Yeni kuracağım 64 bit üzerinde bu sadece32 bit sürücüsü olan bu programı çalıştırabilirmiyim.

Kabil ATICI

driver gerektirmiyorsa, 64 bit üzerinde 32 bit programlar çalışabiliyor. Driver gerekiyorsa, mutlaka 64 bit olanlarını bulman gerekir.
ambar7

Melih1802

Firmanın sitesinde bu durumdan muzdarip olanların Forumda yazılı istekleri var fakat sonuç yok.

Tek bu program için 64 bitlik bilgisayarıma 32bit kuruyorum. Bu sefer 64bit kurup biraz daha deneyeceğim olmazsa cihaza yol göründü.

magnetron

Melih hocam

bende XELTEK in superpro / Z modeli var

bu da paralel porttan çalışıyor ve hızlı bilgisayarlarda çalışmıyordu

ben de VMware içine WIN98 kurdum öyle çalıştırıyorum

Melih1802

Alıntı yapılan: magnetron - 26 Ekim 2014, 21:54:13
Melih hocam

bende XELTEK in superpro / Z modeli var

bu da paralel porttan çalışıyor ve hızlı bilgisayarlarda çalışmıyordu

ben de VMware içine WIN98 kurdum öyle çalıştırıyorum

Hımm bunu bende deneyeyim. Açıkcası Cihaza kıyamıyorum bu şekilde kullanabilirim.

Bu program işletim sisteminde bir sıkıntıya yol açıyormu kasma v.s gibi. Programı tanımıyorum.

mesaj birleştirme:: 27 Ekim 2014, 00:09:08

Buradan hangi programı indirmem gerekiyor.  https://my.vmware.com/web/vmware/downloads

Kabil ATICI

Yeterli RAM ve işlemci gücünüz varsa o kadar kötü olmuyor. Çünkü çoklu işlemciden birini buna adıyorsunuz, birazda RAM ayırdınız mı sorun yok. Tek sorun HD üzerinde ayırdığınız kadar alan bir alanı yok sayıyorsunuz.
ambar7

Melih1802

RAM, CPU ve HDD gücü ile sıkıntım yok. Programı bir kurayım bu arada programlar sanki ücretli gibi.

Kabil ATICI

en altta "WMware player "olacak...

Son kullanıcı bazında bir ürün.Bu ücretsiz diye biliyorum. Sunucu türünde bir şey isterseniz ücretli...
ambar7

ayhani

Alıntı yapılan: ambar7 - 27 Ekim 2014, 00:56:36
en altta "WMware player "olacak...

Son kullanıcı bazında bir ürün.Bu ücretsiz diye biliyorum. Sunucu türünde bir şey isterseniz ücretli...

Virtual pc'de kullanabilirsiniz ücretsizdir.
En iyi bildiğim şey hiçbir şey bilmediğimdir.