mobogenie belasından nasıl kurtulurum

Başlatan klax, 29 Ekim 2014, 16:21:33

klax

jsmax marka bir tabletım var. daha doğrusu kucuk kızımın. reset attım sıldım temızledım. yenıden başlattım. ama lakın bu meret android sankı bıos yerlesmıs acılınca gene çıkıyor .
TB2EOS

Melih1802

Programın ne olduğunu bilmiyordum merak edip araştırdım google da bu sayfaya rasladım muhtemelen sizde bulmuş denemiş olabilirsiniz yine link bu.

http://virusler.web.tr/mobogenie/

klax

tsk ardasım. ama bana android uzerınden sılebılecek bır yöntem lazım
TB2EOS

GreeN

Bir tür android market. Rom ile birlikte geliyorsa silin mez. Rom ile yüklü olması pek mantıklı değil.bu programı önce pc den kaldır. Tableti pc ye takınca arka planda yükleniyor.
Terörü Lanetliyoruz.

klax

rom ıle yuklu gelmedi. sonradan nasıl basardıysa rom içine sızmış . reset etmam kar etmıyor. adb ile yüklemede hata verıyor
TB2EOS

GreeN

Rom dosyalarını bulabilirsen Flash at
Terörü Lanetliyoruz.

klax

program bılıyorsan yardım edebılırmısın

mesaj birleştirme:: 30 Ekim 2014, 20:58:54

orgınal ve farklı room atmaya calısyom ama kabul etmıyor :(

mesaj birleştirme:: 29 Ekim 2014, 21:35:07

sonunda buldum. jsmax sıtesınden image dosyası ve toolkıt ındırdım. tablaet uzerınde externol bır microsd gırısı var. mikrosd formatladı ve ımajı yukledı. tabletı kapalı konumda ıken sd cardı taktım ve açtım. bır yükleme barı geldı. dolunca kapanım açıldı ve  sonuç mükemmel
TB2EOS

baran123

O virüs değil ya aslıdan bendede var bazı ucretlı uygulamlar orada bedava program vs istiyerek yukledım ama sılmeyı hıc denemedım