Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

Elektronik Zar Programı

Başlatan carrox60, 22 Kasım 2014, 15:39:03

turkish96

Alıntı yapılan: semfero - 09 Aralık 2014, 11:50:37

dosyayı özeline tekrar gönderiyorum.Gelmezse bana bildir.

banada tekrar gönderirmisiniz?

turkish96

.

mesaj birleştirme:: 11 Aralık 2014, 00:34:25

Alıntı yapılan: semfero - 09 Aralık 2014, 11:50:37

dosyayı özeline tekrar gönderiyorum.Gelmezse bana bildir.

gönderdiğiniz linkte sorun var dosya bulunamadı diyor. (Elektronik okuyorum ünide)

Recep METE

Alıntı yapılan: turkish96 - 11 Aralık 2014, 00:32:17
.

mesaj birleştirme:: 11 Aralık 2014, 14:34:25

gönderdiğiniz linkte sorun var dosya bulunamadı diyor. (Elektronik okuyorum ünide)

Arkadaşım, zar programını-hex- isis şemasını özeline gönderdim.Bir problem olursa bildir.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

turkish96

Alıntı yapılan: semfero - 11 Aralık 2014, 23:14:32

Arkadaşım, zar programını-hex- isis şemasını özeline gönderdim.Bir problem olursa bildir.

kusura bakmayın sizide uğraştırdık ama son olarak programı atabilirmisiniz bana ve 2li yapmak istediğimiz zaman devre ve programda nasıl değişiklikler gerekecek. Bende pic16f887 var mail adresim carrox6060@hotmail.com

Gökhan BEKEN

Bence email adreslerinizi gönderin birbirinize. Bu yaptığınız toplum içinde kulaktan kulağa konuşmak.
Özel mesaj okumuyorum, lütfen göndermeyin.

helloworld

Alıntı yapılan: meftun - 13 Aralık 2014, 14:20:13
Bence email adreslerinizi gönderin birbirinize. Bu yaptığınız toplum içinde kulaktan kulağa konuşmak.

""""""""" den den

Recep METE

Alıntı yapılan: turkish96 - 13 Aralık 2014, 02:19:58
kusura bakmayın sizide uğraştırdık ama son olarak programı atabilirmisiniz bana ve 2li yapmak istediğimiz zaman devre ve programda nasıl değişiklikler gerekecek. Bende pic16f887 var mail adresim carrox6060@hotmail.com

Arkadaşım istediğin 16f887 ile yapılmış ikili zar programını, hex dosyasını,isis şemasını mail adresine gönderdim.Ancak iki segmentte de aynı sayıyı gösteriyor.Program üzerinde çalışıp düzenlemeyi yapınca tekrar gönderirim.Bunu acele olarak gönderiyorum.Sende belki üzerinde çalışıp farklı sayıları göstermeyi yapabilirsin.Dosyaya ulaşamazsan, eline geçmezse bildiriniz.Program aşaşıdaki youtube videosunda gösterildiği gibidir.

http://youtu.be/ZrJqUvSV45A
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

karacam1907

agora_meyhanesi42

Yüksel Türk ! Senin için yükselmenin hududu yoktur...