PIC PROGRAMLAMA İÇİN NE GEREKLİ? Görsel uygulamalı anlatım videosu

Başlatan elekTRofizikci, 19 Aralık 2014, 16:56:41

elekTRofizikci

Serinin ilk videosunda PIC PROGRAMLAMA ile ilgili gerekli cihazların, yazılımların, devre malzemelerinin görsel ve uygulamalı olarak anlatımı var. Yeni başlayanlar için faydalı olacağına inandığım bir video serisi başlıyor. İyi Seyirler...

http://youtu.be/57UqoskOQgI

Diğer eğitim videoları: "1 Dakikada elektronik öğreniyorum" 1,2,3,4,5,6,7,8,9...  9 videoluk temel elektronik  video serisi...
http://youtu.be/_xC4DB0dHOA
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Salih

Pic videosunu seyrettim. Öncelikle eline sağlık Güzel bir gayret ve çalışma.
Genel olarak güzel olmuş.
Benim gördüğüm yetersizlik; Ekran görüntüleri net değil,
hatta bazı durumlarda hiç görülmüyor.
Eğer ekran yakalama programları ile hazırlayıp videoya
ekleyebilirsen çok daha güzel olur.

Recep METE

Arkadaşım emeğin için çok teşekkürler. Sormak istediğim şu;  videoyu hangi programla hazirliyorsun.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: salih - 19 Aralık 2014, 18:15:34
Pic videosunu seyrettim. Öncelikle eline sağlık Güzel bir gayret ve çalışma.
Genel olarak güzel olmuş.
Benim gördüğüm yetersizlik; Ekran görüntüleri net değil,
hatta bazı durumlarda hiç görülmüyor.
Eğer ekran yakalama programları ile hazırlayıp videoya
ekleyebilirsen çok daha güzel olur.

Aslında çok da kötü değil ama... ayarlardan yüksek kaliteyi seçince normal gözüküyor... Teşekkürler yorumun için.

mesaj birleştirme:: 19 Aralık 2014, 18:31:40

Alıntı yapılan: semfero - 19 Aralık 2014, 18:27:21
Arkadaşım emeğin için çok teşekkürler. Sormak istediğim şu;  videoyu hangi programla hazirliyorsun.
Videolarımı cep telefonum ile çekip, movie maker ile düzenliyorum, video haline getiriyorum...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Kabil ATICI

Video olayı bu tür şeylerde bana pek cazip gelmiyor.
Dikkatim kolayca dağılım sık sık geri dönmek zorunda kalıyorum(ortam sorunu).
Yazılı metin daha oluyor, en azından resimlerden takip edebiliyorum. Tabii bu tür belgelerin hazırlanması daha sıkıntılı.

Tercih meselesi.
Yinede birilerine destek olacağınız kesin.
ambar7

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: ambar7 - 19 Aralık 2014, 18:32:43
Tercih meselesi.
Yinede birilerine destek olacağınız kesin.

Teşekkür ederim. Desteklerinizle önerilerinizle inşallah daha verimli işler yapacağım. Sizin için çok faydalı olamasam da :) Dediğiniz gibi tercih meselesi, çok önemli olmadıktan sonra bende çok video tercihi yapmıyorum şahsen... Kolay gelsin...