Yapıştırıcı tavsiyesi

Başlatan z, 08 Ocak 2015, 14:22:39

z

Boyalı bir yüzeye şeffaf bir malzeme yapıştıracağım. Ancak araya sürülecek yapıştırıcının homejen sürülebilir aynı zamanda da şeffaf olması lekeli görünmemesi gerekiyor.

Hangi yapıştırıcıyı seçmeliyim?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

sezgin05

Sıvı yapıştırıcı ne yapsanız homojen olmaz sanıyorum. Bunun yerine hava bırakmadan çift taraflı bant kullanın derim

z

30x30 (cm) gibi bir alanım var.

Kabil ATICI

Bulabilirseniz,memran ön panellerin arkasındaki çift taraflı yapıştırıcı olabilir.
ambar7

Cemre.

Hocam 30dk Epoksi kullanılamaz mı?
Yeteri kadar epoksiyle alan kaplanıp yapıştırılacak malzeme işkence türevi bir aletle sıkıştırılsa hava boşluğu kalmayacak şekilde? 30dk kuruma süresi de bu işleri yapmanızda size zaman sağlayacaktır. Düşünülebilir sanıyorum..

z

Şimdi aklıma geldi işe yararmı bilmiyorum.

Zemini zaten boyuyorum. Boya daha ıslakken şaffaf malzemeyi koysam öyle kurumaya bıraksam. Kurur mu acaba?

Cemre.

Kurur hocam, sonra da boyayla birlikte düşer :P (Yani öyle sanıyorum)

TA7R

Yapıştırıcının sağlamlığı boyanın yapışması kadar olacak , belki japon gibi bir yapıştırıcı boyayı eritip zemine tutunabilir , çift taraflı bant en uygunu gibi , veya silikon.

Okan AKÇA

Camcilar kullaniyor dayson olmasi lazim  cesitli turleri var

rck8942

seffaf silikon belki isinize yaraya bilir.
Elektroniker für Betriebstechnik

vedo35

Cep telefonlarinin on camini lcd ye yapistiran loko tutkal var. Ama uv isigi ile kurutmaniz lazim ortalama yarim satte kuruyor.
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

pcb

Pattex 100 % , şeffaf , sağlam kalite

Recep.Koc