Picproje Eğitim Semineri 1.Arduino Workshop ( 7 Şubat 2015 ) Katılım Anketi

Başlatan MrDarK, 25 Ocak 2015, 12:07:13

baran123

Bir arkadaşımda gelmek istiyor ama çok güvenmiyorum :) (Geçen seferde göya gelecekti)

asivemavi

MrDarK

Katılımcı listemiz tamamlanmıştır. Gelemeyeceğini bildiren arkadaşlar olursa onların yerine başkaları gelebilir

İlginiz için teşekkürler.

Liste Güncellenmiştir ;

1-     Baran Ekrem
2-     ambar7
3-     Melih1802
4-     mehmet
5-     sayment
6-     metehanyiğit
7-     ahmet_zxc
8-10 SaveAs
11-   f15eagle
12-   MrDarK
13-   m9001k
14-   demorgan
15-   morinel
16-   fatihakpinarrr
17-   meftun
18-   afbbfa
19-   buklum
20-   ogzcndyr
21-   xkochar1
22-   lordskywalker
23-   aliveli
24-   kwister
25-   IFeelGooD

Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

fatihozk

İnşallah bu seminerler daha fazla ilgi görür ve Adana da seminer yapabilirsiniz. Adanaya bekliyoruz  :D

CoşkuN

25 kişi geleceğim diyorsa 10 kişi o gün orda olacak demektir. Bu tür etkinliklerde genelde gelen / geliyorum diyen oranı %40'tır genelde  :D

Electricalchild

istanbul dışından gelecektim özellikle bu seminere katılmak için dört gözle bekliyordum :) bu geçti ahmet abinin hackathonuna gidicez artık :)

mesaj birleştirme:: 03 Şubat 2015, 02:30:14

Yer boşalırsa gelmek isterim tabi ki bilginize

emineyi

MrDarK

Alıntı yapılan: emineyi - 03 Şubat 2015, 17:15:56
Gelmeye çalışıcam.

Emineyi;

Listemiz dolmuştur, Katılım için başka zamandaki seminerlerimize gelirsiniz artık. Konuyu takip edin belki gelemeyen arkadaşlar olursa onların yerine sizi ekleyebilirim
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

CoşkuN

Gençler selam,
Verdiğim seminerlerde içerik olarak genelde "sıfırdan" başlıyorum herkesi düşünerek. Taslak olarak şöyle bir plan var kafamda Arduino semineri için:

- Arduino nedir, nereden doğmuştur?
- Arduino kartlarının kısa tanıtımı
- Arduino geliştirme ortamı ve blink programı atıp çalıştırma.
- Arduino kütüphanelerine dair kısa örnekler: Dijital giriş - çıkış, analog giriş çıkış vs...
- Arduino kütüphanelerinin yapısı
Belki kitabımdaki bir iki örneği de çalıştırabiliriz. Sizin de önerileriniz varsa bakabiliriz.

nazima

Merhaba
Gelmeyen arkadaşlar olursa katılmak isterim
Teşekkürler..
Cevabın bir parçası değilsen,sorunun bir parçasısın demektir..  Rafi Eitan

morinel

Merhaba, etkinlik konularına ek olarak Matlab Simulink, Proteus ile birlikte çalışmayı anlatır mısınız? Ayrıca Arduino USB Host Shield'ım ile geleceğim ve nasıl kullanıldığını çözemediğim için o gün yardım isteyeceğim. Ayrıca OV7670 kamerası da var elimde ve nasıl kullanıldığını çözemedim. Teşekkürler.

CoşkuN

SaveAs

Benimle gelecek bir arkadaş iptal oldu. Gelmek isteyenler arkadaşlara duyurulur. Ayrıca bir daha belirtmek istiyorum, ben ve arkadaşım öğleden sonra aranıza katılacağız. Sonuçta 2 saatte eğitim bitmez, eğitim bitse bile mesleki muhabbet bitmez diye düşünmüyorum :)