Toptan uygun fiyata satış yapan bildiğiniz firmaları paylaşırmısınız..

Başlatan harmanx, 28 Şubat 2015, 18:42:22

harmanx

Toptan uygu fiyata satış yapan bildiğiniz firmalar paylaşırmısınız..

özdisan
megasan
ardaçemen
şadangüngörür
batıelektronik
çakırelektronik

irdal

Özdisan dan malzeme alıyorum ihtiyaç oldukça. Fiyatları gayet uygun.Tavsiye ederim. Projemde 18f serisi pic ile ir2113 gate driver kullanmam gerekti. Dükkan bazında malzeme satanlarla arasında bu kadar fiyat farkı olacağını tahmin etmemiştim.  Belki benim aradığım ürünler kar marjı yüksek olan ürünlerdi bilemiyorum. İzmir de ikamet ediyorsanız yardımcı olabilirim.

Erol YILMAZ

Ozdisan'in Piclerinde problem yasadim...
Elan firmasina cakmasini yaptirdiklarini düşünüyorum.
Bence az yada çok komponent ile rulet oynamayin.
Orijinal tedarikçiler ile calisin.

ilker_32

Çemenardagül'de mikrodenetleyiciler diğer firmalara göre çok uygun görünüyor nedense.

stm

Alıntı yapılan: Allegro - 28 Şubat 2015, 20:12:42
Ozdisan'in Piclerinde problem yasadim...
Elan firmasina cakmasini yaptirdiklarini düşünüyorum.
Bence az yada çok komponent ile rulet oynamayin.
Orijinal tedarikçiler ile calisin.

içlemcinin çakması varmı  yani bir firma işlemci yapabiliyorsa çakma dahi olsa demekki o teknolojiye sahip peki o teknolojiye sahip bir firma neden çakma yerine kendi işlemcilerini üretmiyor ? bunun mantığı nedir

Karamel

Alıntı yapılan: stm - 28 Şubat 2015, 21:02:58
içlemcinin çakması varmı  yani bir firma işlemci yapabiliyorsa çakma dahi olsa demekki o teknolojiye sahip peki o teknolojiye sahip bir firma neden çakma yerine kendi işlemcilerini üretmiyor ? bunun mantığı nedir

hocam sanirim efsane seyler var. mesela pic16f877 yi duyuyorum hep. hic gorup elleme firsatim olmadi ama cogu kimse bunu kullaniyormus. simdi yeni microcontroller yapip. onu bu populerlige ulastirmak cok ayri ve zor bi olay. o yuzden kopyalama yolunu seciyor olabilirler.

Emre MERMİ

Yeni bir marka yaratıp yaymaya çalışmaktansa var olan ismi kullanıyor çinliler.. Hazır disbüritörü, alıcısı, reklamı olan bir ürünü satması daha kolay olacaktır.

Recep METE

printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

Erol YILMAZ

Para eden her malzemenin cakmasi var.
Hayallerinizi sektordeki cakallara kaptirmayin.