PIC18 serisi assembly yardım!!!

Başlatan serdararikan, 07 Mart 2015, 10:37:41

serdararikan

şuan eğitim amaçlı kullanılmak üzere bir program yazıyorum.program bittiğinde öğrencilere ücretsiz olarak dağıtacağım.henüz geliştirilme aşamasında olduğu için programın içeriğini sadece bana yardımcı olacak arkadaş(lar) ile paylaşacağım.kendim programlama dili olarak C kullanıyorum.C ile veya PIC programlama ile ilgili bir sıkıntım yok.Esasen C ile gerçekleştirsem projemi çok daha hızlı ve kolay şekilde bitirebilirim. Lisans olaylarıyla uğraşmamak amacıyla projemde assembler kullanmak istiyorum.Assembler konusunda 9-10 sene öncesinde assembler ile uğraşmışlığım var.şuanda biraz assmebler ile kod yazabiliyorum fakat işler yavaş ilerliyor.bana bu kodları yazmamda yardımcı olabilecek özellikle PIC18F4550 veya PIC18F46K22 işlemcilerine assembler ile kod yazmış gönüllü arkadaşlara ihtiyacım var.yardımcı olacak arkadaşlar bana özel mesajla ulaşırlarsa sevinirim.

NOT: yazılacak kodlar matematiksel ve mantıksal işlerle alakalı.

isotürk

Hocam hala aynı sıkıntı devam ediyor mu? PIC18 serisinde assembly programlama deneyimlerim var, doğru algoritmayı verirsen güzel amacın için sana yardımcı olmak isterim.

magic_gun

hayal etmeden basaramazsınız www.atariturkiye.com

serdararikan

Alıntı yapılan: magic_gun - 24 Şubat 2017, 22:44:40
+1 // cok zaman geçmiş ama

ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.Projenin formatını değiştirdim.biraz da geliştirdim.imzamda projemle ilgili paylaşımlarım mevcut

isotürk

Tamamdır hocam öyleyse. Herkese iyi çalışmalar.