STM32f429 öalışabileceğim kitap vs varmı?

Başlatan halvett, 18 Nisan 2015, 18:16:11

halvett

Arkadaşlar keil yada coocox için  çalışabileceğim içinde örnekler falan bulunan kitap, pdf vs varmı bildiğiniz? İngilizce de olabilir.

E_Kk

stm32f4-discovery.com, bir de cm3 ve cm4 serilerinin hepsi için : "The Definitive Guide to the Arm Cortex-M3 and Cortex-M4"
"Meselâ: Hendese bir fendir. Onun hakikatı ve nokta-i müntehası, Cenab-ı Hakk'ın İsm-i Adl ve Mukaddir'ine yetişip, hendese âyinesinde o ismin hakîmane cilvelerini haşmetiyle müşahede etmektir."Sözler

halvett

hocam bu kitabın m4 için olanını bulamadım varsa link felan atabilir misiniz?

E_Kk

Ben okulun üye olduğu kaynaklardan ücretsiz indirdim. İnternette bulmak biraz zor olabilir. Eğer üniversite de okuyorsan okulunuz ücretli ebook sitelerine üye olabilir, oradan indirebilirsin.
"Meselâ: Hendese bir fendir. Onun hakikatı ve nokta-i müntehası, Cenab-ı Hakk'ın İsm-i Adl ve Mukaddir'ine yetişip, hendese âyinesinde o ismin hakîmane cilvelerini haşmetiyle müşahede etmektir."Sözler

mdargut

Bloğumda CoIDE ve standart st kütüphaneleri kullanarak bir tutorial oluşturmuştum. Üzerinde stm32f4 serisi mikrokontrolör bulunan NUCLEO kit üzerinden ilerlemiştim. Zaten f4 olsun f0 olsun standart kütüphane kullanımı çok değişmiyor.