Picproje Eğitim Semineri 1.M2M Workshop ( 16 Mayıs 2015 ) Katılım Anketi

Başlatan MrDarK, 04 Mayıs 2015, 14:39:44

MrDarK

Alıntı yapılan: f15eagle - 13 Mayıs 2015, 16:32:30
Hocam herhangi bir aksilik çıkmazsa bende katılmak istiyorum

Resim çalışması için @Kabil ATICI 'ya teşekkür ederim;

Liste Güncellenmiştir;

Katılımcılar ;
1- Gökhan BEKEN
2- Baran Ekrem
3- ahmet_zxc
4- brky
5- Kabil ATICI
6- mehmet
7- Kıvanç ÖZKARAYEL
8- alparslan8190
9- ali cankurt
10- teknotek
11-cerdemir
12- SaveAs
13-Ömer NAYMAN
14-f15eagle
15-elektrofizikci
16-

Avrupa Yakasından ulaşım için ;

- Metrobüsden uzunçayır durağından inip göztepe yönündeki minibüs veya otobüslerden herhangi birine binerseniz 5dk içinde marmara üniversitesi göztepe kampüsünde olursunuz.
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

elekTRofizikci

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

ahmet_zxc

arkadaşlar benim ufaklık ateşli hasta, gelmeye çalışacam ama gelemeyebilirim.

MrDarK

Alıntı yapılan: ahmet_zxc - 15 Mayıs 2015, 19:48:42
arkadaşlar benim ufaklık ateşli hasta, gelmeye çalışacam ama gelemeyebilirim.

Geçmiş olsun hocam; hayırlısı bakalım.

Gelecek arkadaşlara Not :

Etkinlik için güvenlikte simülasyon klübünün etkinliğine geldiğinizi söyleyin. Nüfus cüzdanını güvenlikte alabilirler sorun çıkartmayın :) Herhangi bir sorunda hızlı haberleşebilmek için whatsapp grubuna eklemem için numaranızı özel mesajla gönderebilirseniz ekleyeyim.

Ayrıca gün içinde olabildiğince özel mesajlarıma bakacağım. Eğitimde görüşmek üzere.

a.ersoybas

mehmet

Ben de yeniden grip oldum. :-[ Kırmızı
bir burunla mayıs ortasında geziniyorum.
Gelemiyeceğim için herkesten özür dilerim.
Video kaydı ve/veya yayın yapılırsa izlemeye gayret edeceğim.
Hayırlı Kandiller.
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

Fgocmen

YaFeS

MrDarK

Liste Güncellenmiştir ;

Katılımcılar ;
1- Gökhan BEKEN
2- Baran Ekrem
3- ahmet_zxc
4- brky
5- Kabil ATICI
6- a.ersoybas
7- Kıvanç ÖZKARAYEL
8- alparslan8190
9- ali cankurt
10- teknotek
11-cerdemir
12- SaveAs
13-Ömer NAYMAN
14-f15eagle
15-elektrofizikci
16- Yafes
17-Proteus
18-

Proteus

elekTRofizikci

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

elekTRofizikci

elekTRofizikci

cerdemir

Baba sen çok şanslı olmalısın. Çok eğlenceli arkadaşların var. Oğlumun eğitim sonrası yorumu.
-- cemal

mehmet

Ben katılamadım ancak güzel şeyler yaşanmış olduğunu
görüyorum. Umarım diğer taplantılarda görüşürüz...
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

MrDarK

Alıntı yapılan: cerdemir - 17 Mayıs 2015, 10:55:29
Baba sen çok şanslı olmalısın. Çok eğlenceli arkadaşların var. Oğlumun eğitim sonrası yorumu.

Hocam gerçekten çok güzel bir fikirdi çocuğunuzu getirmeniz. Uzun zamandır bir etkinlikten bu kadar keyif almamıştım. Sanırım Marmara Üniversitesinde olmuş olmasıda beni etkilemiş olabilir (Sonuçta yıllarımı verdiğim sınıflar) :) Fakat ekip dinleyenler katılanlar ve tabiki eğitim sonrasındaki sohbet oldukça doyurucuydu :)

Bence bu etkinliğe katılamayanlar çok şey kaybetti fakat sağlık olsun buradayız daha :) Sonraki etkinliklerde görüşmek üzere.

Başta bize bu platformu sağlayan ground olmak üzere tüm emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim