Picproje 1.FPGA Eğitimi için Kit Başvurusu

Başlatan MrDarK, 23 Temmuz 2015, 15:55:52

gilestel

Biraz geç kaldım ama ben de fpga kiti satın almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

METAFOR

Selamlar. Bende Gilestel arkadaşım gibi geç kalanlardanım. Geç de olsa hala kit edinme şansımız var mıdır?

MrDarK

Merhaba;

2 arkadaş ile iletişime geçilmiştir.
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

sabihayrdmc

Merhabalar bende eğitime katılmak istiyorum. Kitide almak isterim , fiyat konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

MrDarK

Alıntı yapılan: sabihayrdmc - 05 Ekim 2015, 09:35:58
Merhabalar bende eğitime katılmak istiyorum. Kitide almak isterim , fiyat konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

Bilgi mail üzerinden verilmiştir.

Ayrıca daha önceden indirim kuponu verdiğim fakat stok olmadığı için satın alamayan arkadaşlar; Firmaya 10 adet daha stok girilmiş elinizde bulunan indirim kuponlarını kullanabilirsiniz.

mesaj birleştirme:: 07 Ekim 2015, 14:28:13

Bilgilendirme;

Kupon gönderilip kuponu kullanmayan arkadaşlar var, eğer indirim kuponu alıp satın almaktan vazgeçen arkadaşlar varsa bildiribilirlerse sevinirim. Yeni satın alacaklar için o kodları veririz.

Ek talep gelmesi durumunda ek kuponda alabiliriz sponsorumuzdan. Eğitim tarihi içinde 18 Ekim tarihine yoğunlaşmaya çalışıyoruz. Bu cuma günü arkadaşlar üniversite yönetimiyle görüşecekler. Kesinleştiğinde genel bir başlık açıp katılımcıları toplayacağız. Etkinliklerimizi bilmeyenler için tekrarlamakta yarar var tamamen ücretsizdir.
Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK