7 den Windows 10 a geçen arkadaşlar yüklü programlar ne olur

Başlatan erkan614, 04 Ağustos 2015, 11:05:14

erkan614

iki laptopta 8.1 vardı W10 a geçerken kayıtlı programlara hiçbirşey olmadı
ama benimkinde 7 var ve proteus solid cam photosohp programlarımın kaybolmasından korkuyorum
ki ayrıca bu programların kurulumlarının olduğu harici sizlere ömür
programları bi kaybetsem bi daha kuramam (w7 için sorun yok image aldım çökerse ordan yürürüm)
ama w10 a geçişte ne olur bilmiyorum
w7 den w 10 geçen lerden bilgi istiyorum
Teşekkürler

birkan

Ben her şeyi sildim win 10 kurdum. Planet cnc usb Sürücüsünü bir türlü kuramadım. Onu kuramayınca başka bir şey de denemedim.

Lütfi AYYILDIZ

Dün akşam güncelleme geldi ve yükledim, herhangi bi problem yok yüklediğim programlar sağlam çalışıyorlar.

diot

Öncelikle kullandığınız donanımın ve yazılımın uyumluluğunu kontrol etmeniz gerekmekte. doanımın driverlar win 10 a uygunmu vs.

erkan614

Teşekkürler w7 deki programlar aynen kalıyor olması çok iyi
şuan image da alıyorum her ihtimale karşı

Recep METE

Arkadaşlar win10 Türkçe versiyonu var mı.  Ya da ne zaman piyasaya çıkacak.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

engerex

Alıntı yapılan: birkan - 04 Ağustos 2015, 11:30:48
Ben her şeyi sildim win 10 kurdum. Planet cnc usb Sürücüsünü bir türlü kuramadım. Onu kuramayınca başka bir şey de denemedim.
Windows 7'ye kurulduğuna göre 10'a da kurulma ihtimali var. Sürücü imza kontrolünü geçici olarak devre dışı bırakıp denediniz mi? Genelde çözümü budur.

birkan

Alıntı yapılan: engerex - 04 Ağustos 2015, 12:33:30
Windows 7'ye kurulduğuna göre 10'a da kurulma ihtimali var. Sürücü imza kontrolünü geçici olarak devre dışı bırakıp denediniz mi? Genelde çözümü budur.
Sürücü setup ile kuruluyor. Sürücü setup programı dosyaları ilgili klasörlere atamıyor. Bu akşam bir de sizin söylediğiniz şekilde denerim

Recep METE

printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

Farukc

Solidcam 2014 ve 2015 kurulumları bende var zaten lisans genellikle usb dongle oluyor. Crackde var.